top of page

Dzień Kota na Paluchu


Dzień Kota z Paluchem

17 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kota Z tej okazji, w weekend 18 i 19 lutego serdecznie zapraszamy do Centrum Wsparcia „Moja Rodzina” przy ul. Częstochowskiej 11/15 (wejście od Pl. Baśniowego)


Czekać tam na Was będą

18 lutego BEZPŁATNE CZIPOWANIE KOTÓW 13:00 – 16:00 Prosimy, aby wszystkie kotki, które przyjdą się zaczipować były zaszczepione przeciwko wściekliźnie

19 lutego ZAJĘCIA DLA DZIECI 11:00 – 12:30 Dzieci będą mogły dowiedzieć się jak bawić się z kotkiem, czego nie lubią koty, a także wziąć udział w warsztatach robienia kocich zabawek.

19 lutego WYKŁAD DLA DOROSŁYCH 13:00- 15:00

Nasze wolontariuszki opowiedzą, jak rozpoznać ból u kota, a także bardzo chętnie podzielą się z Wami wiedzą na temat:

★ warunków adopcji kotów w Schronisku na Paluchu ★ wolontariatu ★ zabaw z kotem ★ prawidłowego karmienia ★ zabezpieczenia okien ★ aranżacji wnętrza na potrzeby kota ★ zapobiegania bezdomności


Tego dnia zostaną również wręczone nagrody w konkursie dla dzieci: „Napisz, proszę, chociaż krótki list…”, o którym informacje znajdziecie tutaj: https://napaluchu.waw.pl/konkurs-dla-dzieci-napisz…/ Zapraszamy również na kiermasz ciast i ciasteczek, z którego dochód przeznaczony będzie na podopiecznych schroniska na Paluchu .

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page