top of page
1100x175.png

Fala uderzeniowa Storz Medical. Doskonały sposób na pomarańczową skórkę i nie tylko

Gładka i ujędrniona skóra, zwiększony metabolizm komórkowy czy poprawa krążenia krwi. To tylko kilka efektów działania fali akustycznej Storz Medical. Jest receptą na uporczywy cellulit i nierówności pojawiające się na skórze. Świetnie sprawdza się również w medycynie – przy rehabilitacji i dolegliwościach takich jak łokieć tenisisty, czy ostroga piętowa.

Fala akustyczna. Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu na wybrane partie ciała nakładany jest żel. Umożliwia on swobodne manewrowanie głowicą. Fala działa z odpowiednio dobraną mocą. Emitowana energia rozbija skumulowaną tkankę tłuszczową. To powoduje, że wzrasta przepuszczalność błony komórkowej, a z wnętrza uwalniają się komórki glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Następnie zostają one wydalone w naturalnym procesie metabolicznym. Działanie fali akustycznej uruchamia w naszym organizmie procesy naprawcze – m.in. stymuluje produkcję kolagenu. To, co bardzo ważne to fakt, że zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny.


Na skórkę i łokieć tenisisty. Komu może pomóc?

Fala uderzeniowa Storz Medical znalazła swoje zastosowanie w kosmetologii w walce z cellulitem i wiotką, pozbawioną jędrności skórą. Jednak okazuje się, że jej zastosowanie i możliwości są znacznie szersze. Już w latach 90. XX-wieku stosowano ją powszechnie w leczeniu schorzeń takich jak ostroga piętowa czy zapalenie nadkłykcia. Sporą popularność zyskała również w świecie medycyny sportowej. W 1996 r. podczas Olimpiady w Atlancie skorzystała z niej niemiecka reprezentacja Olimpijska. Energia emitowana przez falę uderzeniową stymuluje tkanki do reakcji – ból ustępuje i rozpoczyna się proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych.


Gładka i napięta skóra. Efekty po zabiegu

Działanie fali uderzeniowej Storz Medical jest widoczne niemal natychmiast. Już po pierwszym wykonanym zabiegu widać rezultaty. Na jakie efekty można liczyć? Skóra jest jędrna i bardziej napięta, zwiększa się metabolizm komórkowy i przepływ krwi. Cellulit zostaje widocznie zredukowany, podobnie jak ilość wody w organizmie. Wszelkie nierówności i rozstępy na skórze zostają wyrównane i zmniejsza się ich widoczność. Oczywiście istnieją też przeciwskazania, o których warto pamiętać. Zaliczamy do nich m.in.: otwarte rany, choroby skóry, ciążę, infekcje, czy stany gorączkowe. W okresie kiedy wykonywane są zabiegi nie można też stosować leków na krzepnięcie krwi.


Zabieg z użyciem fali akustycznej Storz Medical wykonasz w naszym salonie.


Lato w pełni. To świetny czas, aby zadbać o siebie. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować – np. masaże i zabiegi SPA czy zabiegi pielęgnacyjne. Zapraszamy!


Skontaktuj się z nami:

tel. +48 22 400 45 05

tel. 668 915 339
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page