top of page
1100x175.png

Festiwal sportu ponownie odwiedził Wilanów

Zaktualizowano: 14 cze 2022

Już od czterech lat Wilanów jest gospodarzem Rodzinnego Festiwalu Sportu Wannado. Również w tym roku popularne wydarzenie powróciło na plażę Wilanów, a na mieszkańców czekało wiele atrakcji.

Tym razem wydarzenie odbyło się w sobotę 11 czerwca, ponownie w towarzystwie bardzo dobrej pogody. Dzięki temu biorące udział w festiwalu rodziny mogły spróbować swoich sił w licznych dyscyplinach sportowych, dostosowanych do różnych kategorii wiekowych uczestników. W tym roku wśród atrakcji znalazły się m.in. tyrolki, combo piłki, euro bungee, zjeżdżalnia, mega piłkarzyki oraz 15 innych dyscyplin sportowych. Na najbardziej aktywnych czekała możliwość lotu balonem. Każdy uczestnik mógł odebrać kartonik do zbierania naklejek za aktywności. Po zebraniu dziesięciu mógł liczyć na nagrodę specjalną.


W ramach festiwalu nie zabrakło także rozdania nagród dla najlepszych sportowców z Wilanowa, prezentacji drużyny futsalu AZS UW – Wilanów, pokazu pierwszej pomocy powypadkowej czy wielu innych pokazów i zajęć. Dlatego już teraz zachęcamy do udziału w kolejnym festiwalu sportu Wannado.
Źródło:

https://www.facebook.com/Wilanow.Dzielnica.m.st.Warszawa

Comments


bottom of page