top of page

Gładka i piękna skóra w zgodzie z naturą. Poznaj ampułki BABOR

Zaczyna się tuż po 25 roku życia i nie da się go zatrzymać. Miostarzenie czyli zmarszczki mimiczne pojawiają się jako pierwsze. Choć to proces naturalny można opóźnić jego rozwój i złagodzić już istniejące zmiany. Gładka i napięta skóra, nawet w dojrzałym wieku to marzenie wielu kobiet. Możesz je spełnić dzięki nowej serii kosmetyków BABOR.

W salonie BABOR BEAUTY SPA Wilanów już dziś możesz skorzystać z 7-dniowej, innowacyjnej kuracji ampułkami BABOR – wystarczy że podasz nam hasło: „TERAZ WILANÓW”, a otrzymasz miłą niespodziankę.


Odwiedź nas koniecznie i przekonaj się, na czym polega naturalna i skuteczna pielęgnacja.


Natura w szklanej ampułce

Każda skóra twarzy, niezależnie od typu potrzebuje odpowiedniego nawilżenia i odżywienia. Dlatego warto wybrać kurację, która jest trafiona w punkt i zaspokaja nasze potrzeby. Ampułki BABORa są idealnym i naturalnym rozwiązaniem. Możemy wybierać spośród 10 różnych, 7-dniowych kuracji. Ich wspólnym mianownikiem jest zaspokojenie wszystkich potrzeb skóry – czyli nawilżenia, intensywnej regeneracji i odżywienia. Odpowiednio dobrane substancje czynne i 97% składników pochodzenia naturalnego to zielony koktajl dla naszej skóry i ochrona środowiska. Efekt? Gładka, jędrna skóra – bez śladów silikonów, parabenów, PEG-ów i syntetycznych polimerów.


BABOR neutralny klimatycznie

Dziś oprócz skuteczności i innowacyjności kosmetyków ogromne znaczenie ma sposób ich wytwarzania. Coraz więcej świadomych marek podejmuje zobowiązania klimatyczne i chroni środowisko naturalne. Niemiecka marka luksusowych kosmetyków troskę o klimat wpisała w swoje DNA. Już w 2020 r. osiągnęła neutralność klimatyczną i podejmuje kolejne projekty minimalizujące ślad węglowy m.in. finansuje farmę wiatrową na filipinach oraz wspiera globalną inicjatywę – the Plastic Bank. Ludność Malezji, Haiti czy Filipin zbiera z plaż plastik, który poddawany jest recyklingowi i wykorzystywany do produkcji nowych opakowań. A co to oznacza dla konsumenta? Opakowania pozbawione celofanu i czyste składniki – wolne od mikroplastiku i szkodliwych dla środowiska syntetycznych polimerów.


Zielona siła i innowacyjność

To, co łączy wszystkie produkty BABOR ECO to w pełni ekologiczny i odpowiedzialny sposób wytwarzania kosmetyków – w poszanowaniu środowiska naturalnego. To również czerpanie garściami z naturalnych składników. Seria BABOR SPA przeznaczona do pielęgnacji ciała to połączenie ekskluzywnych wyciągów roślinnych ze zmysłową konsystencją i zapachem. Z kolei HSR LIFTING gwarantuje błyskawiczne działanie liftingujące. Skutecznie działa na wszystkie rodzaje zmarszczek i zapobiega powstawaniu nowych. Jednym ze składników czynnych jest naturalny glukozyd ze zmartwychwstanki. Zapobiega m.in. powstawaniu nowych bruzd liniowych tzw. plisse. Miłośniczki „czystego piękna” może skusić seria CLEANFORMANCE. Taka pielęgnacja daje efekt zdrowej, pełnej blasku, naturalnej cery. Wiodący składnik aktywny to przyjazny dla środowiska wyciąg z kory czerwonego klonu.


Przyjdź do naszego salonu i poczuj moc naturalnych, przyjaznych dla środowiska produktów!Skontaktuj się z nami:

tel. 668 915 339

Salon BABOR Beauty SPA Wilanów, ul. Sarmacka 6, Warszawa

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page