top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Idealna gładkość przez długie lata? Tak, to możliwe!

Poznaj Gentle Lase Pro amerykańskiego producenta Candela.

Najmocniejszy i najskuteczniejszy laser aleksandrytowy na światowym rynku do trwałego usuwania owłosienia, jakim jest Gentle Lase Pro już teraz dostępny w mClinic!


Epilacja laserowa jest jedyną, skuteczną metodą umożliwiającą trwałe usuwanie owłosienia ze wszystkich obszarów ciała. Polega na termicznym zniszczeniu włosa w fazie wzrostu (fazie anagenu). Promień świetlny absorbowany jest przez melaninę (barwnik) zawartą w mieszku włosowym. Zostaje wydzielone tam ciepło, które powoduje nie tylko zniszczenie widocznej nam gołym okiem łodygi włosa, ale również trwałe i permanentne zniszczenie macierzy, dzięki czemu możemy cieszyć się gładką skórą przez długie lata.


Gentle Lase Pro charakteryzuje się wykorzystaniem wiązki światła o długości fali 755 nm zwaną aleksandrytową, która posiada o 133 % większą absorbcję melaniny niż klasyczna wiązka diodowa. Umożliwia uzyskanie spektakularnych efektów nie tylko przy włosach ciemnych i grubych, usuwa nawet delikatne i jasne owłosienie, za wyjątkiem włosów siwych, które utraciły swój naturalny barwnik.


Przewagą Gentle Lase Pro nad innymi laserami do epilacji jest wykorzystanie wysokiej gęstości energii w krótkim czasie (czas trwania impulsu), co zapewnia niesamowitą skuteczność terapii. Urządzenie wyposażone jest w jedyny na rynku system chłodzenia DCD (Dynamic Cooling Device) na bazie zimnego kriogenu, który chroni skórę przed przegrzaniem i jest skuteczna formą znieczulenia, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Jest bezpiecznym rozwiązaniem dla wszystkich fototypów skóry (od I- IV).


To najnowocześniejsza technologia wykorzystywana obecnie w zabiegach epilacji laserowej!

Dla uzyskania maksymalnego efektu epilacji laserowej zaleca się wykonanie serii zabiegowej w ściśle określonych odstępach, ustalonych przez specjalistę. Finalna ilość zabiegów uzależniona jest od fizjologii naszego włosa, ponieważ podczas zabiegu epilacji laserowej usuwane są tylko włosy w fazie wzrostu (anagenu). Rekomendowane jest przynajmniej 6-8 zabiegów, przy włosach bardzo cienkich i jasnych seria zabiegowa może ulec wydłużeniu. Ilość zabiegowa uzależniona jest zatem od naszych predyspozycji genetycznych, fototypu skóry, koloru i grubości włosa.


Efekty terapii widoczne są już po pierwszym zabiegu. Odrastające włosy są zmienione, delikatniejsze, cieńsze a następnie obserwowane jest zjawisko wypadania włosów ze skóry. Każdy kolejny zabieg powoduje zmniejszenie ilości odrastających włosów, a pełna seria zabiegowa pozwala na redukcje nawet 97% owłosienia z obszaru poddanemu zabiegowi.


Jak każdy zabieg laserowy, epilacja laserowa ma wiele przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Z głównych przeciwwskazań najważniejsze są: ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne czy grzybicze, świeża opalenizna, przyjmowanie światłoczułych suplementów diety bądź leków. Każdy zabieg poprzedzony jest długą i wnikliwą konsultacją kosmetologiczną umożliwiającą wykluczenie przeciwwskazań. Nasza recepcja z przyjemnością przekaże Ci informacje dotyczące przygotowania się do zabiegu oraz odpowie na każde nurtujące pytanie.


Zainspirowana/ ny? Poznajmy się w mClinic.


Autor:

Mgr kosmetologii klinicznej

Anna Kołomańska

Adres Kliniki Zaściankowa 62, 02-989 Warszawa Wilanów (wjazd na parking od ul. Dostatniej)


Zapisy / Infolinia email : recepcja@m-clinic.eu Telefon : 730 223 229

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


1-1.tif
bottom of page