top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

International Charity Run na Plaży Wilanów


Rotary - międzynarodowa organizacja, która zrzesza liderów biznesowych na rzecz akcji humanitarnych, promowania wysokich standardów etycznych we wszystkich zawodach oraz budowania pokoju na świecie - organizuje pierwszy Międzynarodowy Bieg Charytatywny - International Charity Run. To wyjątkowe wydarzenie ma na celu zjednoczenie społeczności w celu wspierania dzieci w potrzebie. International Charity Run odbędzie się 28 maja 2023 roku i zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do naszego biegu o lepszą przyszłość dla dzieci.

Ten charytatywny bieg, w którym weźmie dział 2000 dzieci w wieku od 5 do 15 lat, ma na celu wsparcie dwóch fundacji - „Spartanie Dzieciom” i „EndPolioNow” - inicjatyw bliskich naszemu sercu. „Spartanie Dzieciom” to organizacja non-profit zajmująca się rehabilitacją dzieci niepełnosprawnych. „EndPolioNow” to globalna inicjatywa Rotary International mająca na celu wyeliminowanie polio, a każda darowizna jest potrojona przez Fundację Gates.

Oprócz wspierania tych wspaniałych inicjatyw International Charity Run oferuje również szansę na wygranie fantastycznych nagród dzięki naszym hojnym sponsorom i partnerom, w tym Swiss Holiday, Niemieckie Biuro Podróży, Austriacka Agencja Turystyki, firmy Henkel i Playmobil. Nasi uczestnicy będą walczyć o szansę na wygranie Travel Passów, voucherów i innych upominków. Wydarzenie wspierają ambasady Austrii, Francji, Niemiec i Szwajcarii. American School of Warsaw, British Primary School w Wilanowie, Lycée Français de Varsovie, Polish British Academy oraz Willy Brandy Schule są wśród szkół wspierających wydarzenia aktywnie. Do udziału zostały zaproszone wszystkie szkoły prywatne i publiczne w Wilanowie i okolicach.

Ponadto szkole z najwyższym procentowym udziałem uczniów przyznamy specjalny Puchar Szkoły. Zwycięska szkoła będzie trzymać trofeum przez rok do następnego International Charity Run.


Więcej informacji na temat International Charity Run można znaleźć na stronie https://run.rc-warszawa-goethe.eu/

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


1-1.tif
bottom of page