top of page

Nhood Polska finalizuje koncepcję Wilanów Park


Wizualizacja pochodzi ze strony https://wilanowpark.pl

Równo rok temu, firma Nhood Polska, w czasie wydarzenia pod hasłem „Kultura, Natura, Przyszłość”, które odbyło się w Pałacu Wilanowskim, zobowiązała się do stworzenia dwuhektarowego, publicznego parku w ramach projektu Wilanów Park.


Wilanów Park, inwestycja realizowana przez Nhood Polska, to według założeń nowoczesny, wyróżniający się na mapie Warszawy projekt mixed-use łączący funkcje handlowe, gastronomiczne, usługowe oraz rozrywkę w otoczeniu dwuhektarowego parku miejskiego.


Od strony Al. Rzeczpospolitej inwestycję ma otaczać plac miejski z tarasem widokowym, zaś od strony ul. Przyczółkowej ma zostać zbudowana Oranżeria, która połączy wspomniany park z częścią handlową. W przestrzeni zaplanowane są m.in. sklepy odzieżowe, sklep sportowy, hipermarket, oranżeria z częścią gastronomiczną oraz kino.


Wstępnie zakłada się otwarcie Wilanów Park w drugiej połowie 2026 roku. Obecnie projekt inwestycji, jest na etapie dopracowywania elementów architektonicznych obiektu oraz otaczającej go przestrzeni, w toku są także rozmowy z potencjalnymi najemcami.


Comments


bottom of page