top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Niezapomniane wakacyjne przygody dla dzieci - Zapraszamy na półkolonie z Creativestory-wilanow.com!

Zaktualizowano: 31 maj 2023

Chcielibyśmy Was dzisiaj zaprosić do zapoznania się z niezwykłą ofertą półkolonii i warsztatów zorganizowanych przez Creativestory-wilanow.com. Jeśli szukacie niezapomnianych wakacyjnych przygód dla Waszych dzieci, warto przyjrzeć się trzem niesamowitym programom, które mają do zaoferowania.

Po pierwsze, mamy dla Was PÓŁKOLONIE W WAWA WAKE - półkolonie pełne energii i ruchu! To świetna okazja dla Waszych pociech, aby spędziły czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Wawa Wake oferuje wiele atrakcji, takich jak sporty wodne, zabawy na plaży, gry zespołowe i wiele więcej. Dzieci będą miały okazję rozwijać swoje umiejętności fizyczne, zdobywać nowe doświadczenia i tworzyć piękne wspomnienia.


Po drugie, mamy dla Was WARSZTATY KULINARNE PREMIUM DLA DZIECI w Cook Story. Jeśli Wasze dzieci interesują się gotowaniem i chciałyby nauczyć się przygotowywać zdrowe i pyszne potrawy, to te warsztaty kulinarne są idealnym wyborem. Pod fachowym okiem doświadczonych szefów kuchni, dzieci będą miały możliwość poznania tajników kulinarnej sztuki, eksperymentowania z różnymi smakami i tworzenia własnych mistrzowskich dań. To nie tylko nauka gotowania, ale również wspaniała zabawa i możliwość odkrywania nowych smaków.


A na koniec, mamy dla Was WARSZTATY ARTYSTYCZNY w ROYAL WILANÓW – warsztaty dla młodych artystów. Jeśli Wasze dzieci uwielbiają rysować, malować, fotografować, tworzyć i wyrażać swoją kreatywność, to te warsztaty artystyczne będą dla nich prawdziwym rajem. Dzieci będą miały okazję poznać różne techniki artystyczne, tworzyć własne dzieła i uczestniczyć w fascynujących projektach. To nie tylko nauka sztuki, ale również rozwijanie wyobraźni i zdolności twórczych.

Na zakończenie każdego turnusu każdego programu, bez wyjątku, przewidziana jest zabawa nad wodą w Wawa Wake, gdzie czekają na dzieci dedykowane atrakcje, takie jak piana party, festiwal kolorów, konkursy, gry integracyjne, ognisko oraz zabawa z trenerami, którzy przygotują dzieci do sportów wodnych. Dodatkowo, dostępna jest zabawa na pływającym torze zabaw, który został w tym roku powiększony o kilka nowych stref.


Niech tegoroczne wakacje będą pełne niezapomnianych przygód i nauki dla Waszych dzieci. Zapisując je na półkolonie zorganizowane przez Creativestory-wilanow.com, dajecie im szansę na rozwój, poznawanie nowych pasji i nawiązywanie przyjaźni.


Więcej informacji na temat tych fantastycznych programów półkolonii i możliwości rejestracji znajdziecie na stronie Creativestory-wilanow.com. Sprawdźcie sami, dlaczego półkolonie z Creativestory-wilanow.com to najlepszy wybór dla Waszych dzieci!


Partnerami tegorocznych półkolonii organizowanych przez Creative Story są: Wawa Wake, Help Now, Cook Story, Decathlon oraz Teraz Wilanów.コメント


1-1.tif
bottom of page