top of page
1100x175.png

Odkryj swoje naturalne piękno NaNowo

W Wilanowie powstała wyjątkowa Klinika Medycyny Estetycznej NaNowo.

Z jej założycielką - Agnieszką Gajlewicz rozmawiamy o tym, czemu wybrała Wilanów i co wyróżnia jej Klinikę.Czemu zdecydowaliście się otworzyć Klinikę? I czemu właśnie w Wilanowie?

Zawsze w stu procentach angażowałam się w to, co robiłam. Szukałam miejsca i ludzi z podobną energią. Pragnęłam stworzyć przestrzeń, w której kobiety poczują, że to miejsce któremu w pełni ufają. Praca z kobietami i dla kobiet jest siłą, która działa na nie motywująco i tworzy pasję, a jak mawia Jacek Walkiewicz „Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus”. Wilanów to miejsce niezwykłe, mieszają się tutaj kultury, mieszkają tu bardzo otwarci i wartościowi ludzie. Dlatego właśnie wybrałam tę dzielnicę.


Mieszkańcy mogą do nas przyjść aby wykonać zabieg, ale również po to, by „spotkać się” ze sztuką. W Klinice znajduje się galeria prac utalentowanej artystki Magdaleny Głodek, której twórczość stała się integralną częścią NaNowo.

NaNowo jest miejscem, które chcę tworzyć z wyjątkowymi ludźmi. Taką osobą jest, wyjątkowo mi bliska, Anna Dec – osobowość telewizyjna i współzałożycielka marki Deccares. Ania ma niesamowią siłę i energię. Najważniejszy jest dla niej drugi człowiek. Chcemy wspólnie dać kobietom coś więcej niż tradycyjny zabieg medycyny estetycznej. Chcemy NaNowo dać siłę i wierzę, że to zrobimy!


Czy w Polsce zmienia się postrzeganie medycyny estetycznej?

Co wyróżnia Państwa Klinikę?

Zdecydowanie tak. Ludzie zaczynają postrzegać medycynę estetyczną, jako element stylu życia. Wielu kobietom nie zależy tylko na poprawianiu urody, ale na zmianie trybu życia. Podchodzą do tematu kompleksowo: przestrzegają diety, dbają o czas dla siebie, uprawiają sport.


Klinikę NaNowo wyróżnia to, że większość zabiegów, opracowana jest tak, aby ich efekt dał kobietom komfort życia w zgodzie z naturą. Po zabiegach wiele z nas zacznie chodzić bez makijażu i cieszyć się naturalnością. Klientki z uśmiechem na twarzy przyznają, że po zabiegach u nas nie używają filtrów na Instagramie😊


Jakie zabiegi wykonujecie? Co może być Waszym znakiem rozpoznawczym?

Pacjenci mogą zdecydować się na nowoczesne zabiegi (laserowe, jak epilacja, leczenie rumienia i zmian pigmentacyjnych, mezoterapia igłowa czy usuwanie cellulitu). Przeprowadzamy też autorskie terapie lecznicze, które przynoszą spektakularne efekty. „Facial Design” to autorski zabieg przebudowy skóry. Skóra uzyskuje blask

i młodzieńczy wygląd. „Back to back” to autorska terapia bólów pleców. W efekcie, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa łagodnieją, sztywność oraz ból pleców wyraźnie się zmniejsza.

NaNowo to miejsce, gdzie możemy zadbać o cerę, ciało i umysł. Zabiegi stosowane są w zgodzie z naszą wizją piękna kobiety „less is more”.


Atrakcyjny wygląd zmienia życie na lepsze? Jaka jest Wasza wizja i misja?

Tak ale trzeba pamiętać, że atrakcyjność to nie tylko wygląd to efekt lepszego życia w ogóle. W holistycznym tego słowa znaczeniu. Jeśli zaczniemy NaNowo, czyli świadomie będziemy wdrażać w życie przemyślane zmiany, to zyskamy dużo więcej niż

atrakcyjny wygląd i taką, wielowymiarową, wizję piękna chcemy upowszechniać w NaNowo.


Nasza misja i wizja oparta jest na trzech filarach:

TEAM NaNOWO

To ludzie są najważniejsi. Team NaNowo to zespół profesjonalistów pełen empatii, zrozumienia i zaangażowania.

LIFESTYLE NaNOWO

Poczucie piękna i własnej wartości to początek opowieści. Jesteśmy otwarci na Twoje zainteresowania, na to co piękne. Możesz odkryć piękno NaNowo w niezwykłej wystawie prac Magdaleny Głodek, która zwraca uwagę na to, że piękno ma wiele twarzy.

KOBIETY KOBIETOM NaNOWO

Dopełnieniem naszej Misji i Wizji jest uwrażliwienie na drugiego człowieka. Wierzymy że metodą małych kroków można doprowadzić do dużych zmian. Pracujemy nad autorskim zabiegiem kosmetologicznym, rekomendowanym przez Annę Dec oraz markę Deccares, z którego cały dochód przeznaczony będzie na wparcie kobiet

w trudnej sytuacji życiowej.


Co sprawi, że pacjenci będą do Was wracać?

Prawda, profesjonalizm i ludzie, którzy słuchają potrzeb – ale tak naprawdę. Pacjenci natychmiast wyczuwają nachalność, chęć zysku, naciąganie. U nas tego nie ma. Najważniejsza jest Prawda. Bardzo głęboko wierzę w to, że to, co dajesz, potem dostajesz. Jeżeli jesteś fair i szanujesz ludzi to oni Ci zaufają. Nie ma innej drogi.


ul. Sarmacka 10 02-972 Warszawa

Tel: 577 388 299, recepcja@klinikananowo.pl

http://moment.pl/klinika-nanowo

https://www.facebook.com/klinikananowo


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page