top of page
1100x175.png

OT. CO CLINIC - Klinika Osipowicz & Turkowski Klinika Lekarzy Wrażliwych Na Piękno

Nasza klinika medycyny estetycznej stworzona jest przez zespół lekarzy, którzy pomiędzy słowami PRACA i PASJA mogą postawić znak równości.Robimy to, co kochamy, kochamy to, co robimy!


Nie pomagamy Pacjentom zmieniać wyglądu, pomagamy im zmienić swoje życie na lepsze!


To zdecydowanie najważniejsza idea, która jest kluczowa w naszej działalności.


Pacjenci cieszą się lepszym wizerunkiem, a my cieszymy się ich szczęściem – ciężko ocenić, czyja radość jest większa :)


Jesteśmy młodymi lekarzami, posiadamy kompleksowe wykształcenie w zawodzie.


Mamy bogate doświadczenie płynące z dotychczasowej, wieloletniej pomocy Pacjentom. Przez lata praktyki nie straciliśmy ambicji i indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta. Wyznajemy partnerskie podejście, które łamie bariery pomiędzy lekarzem, a Pacjentem i pozwala poczuć się swobodniej.


Stawiamy na nowoczesne podejście: do zawodu lekarza, do Pacjenta oraz do sposobu leczenia.

Zdrowie jest i zawsze będzie dla nas na pierwszym miejscu.


Medycyna estetyczna w służbie zdrowiu to nasza specjalność.


Wierzymy w holistyczne podejście do medycyny estetycznej – widząc objaw, szukamy przyczyny i to ją poddajemy leczeniu. Pacjent możesz być pewien, że oddaje swoje zdrowie w dobre i doświadczone ręce.


dr n. med. Katarzyna Osipowicz:

„Na pierwszym miejscu stawiam zdrowy rozsądek i umiar – zawsze kieruję się zasadą, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają subtelnie korygować urodę, a nie zmieniać pacjenta w kogoś zupełnie innego”.

Ekspert w zabiegach z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i dermatologii. Aktualnie pracuje w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Oddziale Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod kierownictwem prof. C. Kowalewskiego. Przynależy do Europejskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii (EADV), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe: Medycyna Estetyczna dla lekarzy. Odbyła wiele międzynarodowych staży u liderów branży: D. Murrell w Sydney, R. Sinclair w Melbourne, M. Jonkman w Groningen.


dr Piotr Turkowski:

„Praca jest dla mnie pasją, a własna klinika – spełnieniem marzeń.”

Specjalista w dziedzinie chirurgii odtwórczej włosów. Będąc jednym z najlepszych ekspertów z tej dziedziny w Polsce, nieustannie poszerza wiedzę i praktykę w tym obszarze. Jednocześnie wciąż z ogromnym zaangażowaniem wykonuje zabiegi liposukcji, zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy i ciała. Członek wielu prestiżowych organizacji zrzeszających najlepszych lekarzy w dziedzinie chirurgii odtwórczej włosów i chirurgii plastycznej, takich jak ISHRS, ISAPS czy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. Odbył wiele międzynarodowych staży, m.in. u: dra R. Knudsena w Sydney, prof. N. Cerkesa w Stambule, prof. M. Hamdiego w Brukseli.Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Woźniak

Dermatolog i wenerolog. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie i po stażu podyplomowym rozpoczęła pracę w Klinice Derma- tologicznej w Warszawie w ramach studiów doktoranckich. Obroniła pracę doktorską z wyróżnieniem. W maju 2011 r. uzyskała tytuł profesora dr hab. n. medycznych. Profesor w Katedrze i Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2005 r. uzyskała honorowy tytuł „Ambasadora Rozwoju Profilaktyki Zdrowia w Polsce” (program Organizacji Narodów Zjednoczonych) za działalność społeczną dotyczącą aktywnego udziału w konferencjach naukowo-szkoleniowych promujących zdrowie kobiet w Polsce.


Lek. Grzegorz Sztolcman

Chirurg plastyk i chirurg ogólny. Liposukcja, abdominoplastyka, otoplastyka

– języka chirurgów nie musisz rozumieć – ważne, żeby oni rozumieli Twoje potrzeby i umieli im sprostać. 30 lat doświadczenia, niezliczona ilość kursów, staży i szkoleń odbywanych pod kierunkiem najbardziej doświadczonych chirurgów plastyków sprawiła, że dr Sztolcman stał się prawdziwym mistrzem w swoim fachu. Nie ma znaczenia czy chodzi o powiększanie piersi, implanty piersi, usuwanie znamion skórnych, operacje powiek czy odstających małżowin usznych – wszystkie tego typu zabiegi dr Sztolcman ma opanowane do perfekcji.Mgr Agnieszka Rosińska

Fizjoterapeutka. O fizjoterapii wie praktycznie wszystko – zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Jest specjalistką w zakresie rehabilitacji ortopedycznej, stomatologicznej i dermatolo- gicznej. Pozyskała fachową wiedzę dzięki regularnemu udziałowi w licznych szkoleniach i kursach dotyczących m.in. medycyny manualnej, tkanek miękkich, masażu klasycznego czy limfatycznego, ochoczo przekazuje ją dalej, będąc prelegentem na konferencjach naukowych, sympozjach i szkoleniach zawodowych odbywających się w Polsce i za granicą.Mgr Joanna Ulaszewska

Kosmetolog z pasji i wykształcenia. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Magister dwóch dziedzin: Podologii medycznej i produktu kosmetycznego, dzięki czemu potrafi doskonale dobrać odpowiednie produkty do potrzeb danej skóry.Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu kosmetologii Hi-Tech i trychologii estetycznej. W naszej klinice specjalizuje się w dobieraniu skutecznych, indywidualnych terapii skóry twarzy oraz profilaktyką anti-aging, która ma na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia a także zabiegami z zakresu modelowania sylwetki na nowoczesnych urządzenia Hi-Tech.Mgr Katarzyna Kałaska

Dietetyk kliniczny. Przez żołądek… do zdrowia! Tak w skrócie można opisać podejście do spraw dietetyki i zdrowego odżywiania. Dietetyka jest dla niej czymś więcej niż pracą – jest pasją i stylem życia. Wychodzi z założenia, że właściwe odżywianie to medycyna jutra, dlatego należy jeść tak, aby wzmacniać organizm, a nie narażać go na popadanie w choroby dietozależne. Chętnie pomoże w zmianie nieprawidłowych nawyków żywieniowych lub wyleczy z chorób autoimmunizacyjnych.


OT.CO Clinic: ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa, Tel: 22 690 03 33

kontakt@klinikaotco.pl, www.klinikaotco.pl, www.instagram.com/otcoclinic

https://www.facebook.com/ot.co.clinic/

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page