top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Rewitalizacja Fabryki Norblina, czyli połączenie nowoczesności z historią

Już w II kwartale 2021 roku nastąpi otwarcie Fabryki Norblina, wielofunkcyjnego i nowoczesnego kompleksu, położonego w sercu warszawskiej Woli.


Fabryka Norblina to projekt rewitalizacji historycznych zakładów Norblin, prowadzonych przez braci Buch i T. Werner. Miejsce to przez lata pozostawało opuszczoną pamiątką poprzemysłowej architektury, lecz już wkrótce stanie się nowoczesnym obiektem, z wieloma biurami, sklepami, restauracjami czy kawiarniami. W fabryce znajdziemy także ekologiczny bazar, kino butikowe, a nawet muzeum, upamiętniające historię przedsiębiorstwa braci Norblin. „Fabryka Norblina to ponad 180 lat historii. Naszą ambicją jest oddanie dzisiejszej Warszawie fabryki z lat jej świetności w nowoczesnym wydaniu” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie kompleksu. Co więcej, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, miejsce to ma być przyjazne środowisku i spełniać wszelkie standardy ekologiczne.


Fabryka Norblina to kolejna inwestycja grupy Capital Park, znanej mieszkańcom Wilanowa z takich projektów, jak Royal Wilanów czy Street Mall Vis à Vis Wilanów, a więc miejsc wielofunkcyjnych i dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów. Dlatego już wkrótce zapraszamy wszystkich do odwiedzenia warszawskiej Woli i Fabryki Norblina!


Źródło:

Comments


1-1.tif
bottom of page