top of page
Baner Teraz Wilanów.gif

Skuteczna rekrutacja i nowoczesne narzędzia HR ułatwiają sukces w biznesie


Ostatnie lata uzmysłowiły na dobre pracodawcom, ile wart jest kapitał ludzki, tzn. jak istotne jest dbanie o wysoki poziom personelu i jego zaangażowanie. Jak pokazują wyniki powszechnie stosowanych badań, jednym z kluczowych czynników budujących zaufanie do firmy jest stabilny i kompetentny zespół. Nie jest więc zaskoczeniem, że strategiczną przewagę konkurencyjną budujemy jako przedsiębiorcy już na etapie rekrutacji i trafnego doboru członków naszego zespołu.


Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy w trakcie prawie 20-letniej obecności na polskim rynku oraz specjalistycznej wiedzy ekspertów Staff Partners, proces rekrutacji jest maksymalnie uproszczony, płynny i atrakcyjny cenowo. W zależności od charakteru stanowiska możemy zaproponować Państwu standardową rekrutację i selekcję kandydatów. W przypadku wysokiej klasy specjalistów poszukiwania bezpośrednie, natomiast w sytuacji, gdy trudno ostatecznie zdefiniować potrzeby nowego stanowiska, metodę try & hire, czyli połączenie pracy tymczasowej z tradycyjną rekrutacją.


Jako agencja rekrutacyjna działamy zawsze w oparciu o zasadę success fee, co oznacza, że ponosicie Państwo koszty tylko w przypadku zatrudnienia wybranego kandydata. Na wszystkie usługi rekrutacji udzielamy gwarancji.


W sytuacji okresowego zapotrzebowania na dodatkowych pracowników oferujemy zatrudnienie pracowników tymczasowych. Jest to rozwiązanie, dające możliwość elastycznego dostosowania wielkości zatrudnienia do rzeczywistych potrzeb organizacyjnych. Nasze doświadczenie to setki zrealizowanych zamówień, począwszy od pojedynczych stanowisk po kilkuset osobowe zespoły pracowników. Pośród naszych Klientów znajdują się zarówno firmy prywatne, korporacje, jak i instytucje administracji krajowej oraz europejskiej.


Jesteśmy elastyczni, dobieramy narzędzia i zakres działań optymalnie do potrzeb projektu i wymagań Klientów. Dzięki długotrwałym relacjom i zaufaniu, nasi Klienci znajdują w nas wsparcie merytoryczne i organizacyjne.


Wiemy, że prowadzenie działalności na polskim rynku wymaga stale bycia na bieżąco ze zmieniającym się otoczeniem prawnym. Dlatego oferujemy naszym Klientom również pełną obsługę kadrowo-płacową, realizowaną przez naszych specjalistów

z wieloletnim doświadczeniem.


Dzięki Staff Partners zyskujecie Państwo pewność prawidłowo i terminowo naliczonych wynagrodzeń, prowadzonych zgodnie z przepisami akt osobowych, zdalnego wydzielonego dostępu do systemu kadrowego, a przede wszystkim możliwość skoncentrowania się na Państwa kluczowej działalności.


www.staffpartners.pl


Comments


1-1.tif