top of page
Baner Teraz Wilanów.gif

Smaczna majówka – mamy dla Was vouchery!

Przed mieszkańcami dzielnicy Wilanów najsmaczniejszy event tej wiosny. W ostatni majowy weekend odbędzie się tu wiosenny zlot food trucków. Pasjonaci kulinariów na czterech kółkach przez cały weekend będą karmić mieszkańców w „restauracji” pod chmurką. Na zlot food trucków zapraszają FUTRAKI.


Kulinarne miasteczko stanie przy Plaży Wilanów. Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni od 26-28 maja. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!


Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.


Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.


Zlot odbędzie się przy Plaży Wilanów u zbiegu Al. Wilanowskiej i Ul. Przyczółkowskiej..

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Uwaga, mamy dla Was szybki konkurs z nagrodami. Pierwsze 4 osoby, które przyślą maila do naszej redakcji 22 maja tuż po godzinie 12.00 otrzymają po jednym voucherze na food trucki! Mail: redakcja@teraz-wilanow.pl


Godziny otwarcia:

Piątek: 15:00- 21:00

Sobota: 10:00-21:00

Niedziela 12:00-20:00Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
1-1.tif
bottom of page