top of page

Uwaga! Dziś w nocy zmiany!


Fot. A.Księżopolska

W weekend 18-19 lutego zostanie wprowadzony ostatni etap zmian w organizacji ruchu.

Plac budowy zajmie wschodnią jezdnię alei Rzeczypospolitej od ulicy Klimczaka do alei Wilanowskiej oraz fragment zachodniej jezdni od Klimczaka do ulicy Branickiego. Kierowcy pojadą tu po jednym pasie w każdym kierunku. Z Branickiego w aleję Rzeczypospolitej będzie można skręcić tylko z jednego pasa.


Przejezdne będzie skrzyżowanie z ulicami Hlonda i Klimczaka, ale jadący aleją Rzeczypospolitej nie skręcą tu w lewo. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Sarmacką i Oś Królewska lub Ledóchowskiej.


Jadący aleją Rzeczypospolitej od strony Branickiego nie będą mogli skręcić w lewo także na skrzyżowaniu z ulicą Oś Królewska – taka możliwość pozostanie dla nadjeżdżających od strony alei Wilanowskiej.


Połączenie z aleją Rzeczypospolitej straci ulica Sejmu Czteroletniego – wyjazd z tej ulicy możliwy będzie na ul. Ledóchowskiej. Utrzymany będzie natomiast wyjazd z tych posesji, które mają połączenie wyłącznie z aleją Rzeczypospolitej.


Źródło: https://www.facebook.com/infoulice/posts/pfbid0vHCkS7kyihf3goMAQ4QZsWHAnyfCVrdpc54QvMkoE3ajcUDuuPiWJcXG5ZvADUM4lOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Koncert

1-1.jpg
FB.jpg
bottom of page