top of page
Baner Teraz Wilanów.gif

WARSZTATY GOTOWANIA - Nowy wymiar integracji dla klientów biznesowych

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zintegrować zespół w sposób oryginalny i kreatywny? Jak nawiązać trwałe relacje z ważnymi klientami? Wyobraźcie sobie, że zamiast tradycyjnego wyjścia do restauracji, tworzycie wspólnie kulinarną opowieść. Nie chodzi tylko o wspólne gotowanie, ale o prawdziwą kulinarną przygodę, która pozwoli Wam nie tylko poznać tajniki kuchni, ale również zacieśnić więzi biznesowe, które ułatwią codzienną współpracę.

Wspólne gotowanie od dawna jest znane jako doskonała forma integracji. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że kuchnia jest miejscem, gdzie komunikacja odgrywa kluczową rolę. Kiedy gotujemy wspólnie, uczymy się słuchać innych, współpracować i dzielić obowiązkami. Jest to szczególnie wartościowe dla nowych pracowników, którzy chcą poznać się lepiej z zespołem, albo gdy zespół zmaga się z wyzwaniami. Fajne i wartościowe jest zdobywanie umiejętności, które możemy potem wykorzystać w naszym codziennym życiu!

Z pewnością wielu z Was słyszało o Cook Story by Samsung - to ponad 1000 warsztatów gotowania dostępnych w różnorodnych formach i tematykach. Można wybrać warsztaty w formie zabawy, gdzie dominuje śmiech i dobra atmosfera, ale również te, w których czujna rywalizacja i współzawodnictwo przynosi niesamowite emocje. Niezależnie od wybranej formuły, każde spotkanie to niezapomniana przygoda, która na długo pozostanie w pamięci każdego uczestnika.


A wyobraźcie sobie teraz tę wyjątkową atmosferę: dźwięki ulubionej muzyki w tle, brzdęk kieliszków napełnionych winem, śmiech i rozmowy wśród blasku świec. Wszyscy uczestnicy w pełnej harmonii mieszają w garnkach, ucząc się nowych technik i odkrywając nieznane smaki. Brzmi kusząco? Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na niezapomniany wieczór, Cook Story by Samsung z radością Ci pomoże.


Wspólne gotowanie nie jest już tylko modą, to przede wszystkim doskonała okazja do zbudowania trwałych relacji i zacieśnienia więzi w zespole. A jeśli dodamy do tego szczyptę rywalizacji, garść zabawy i odrobinę kreatywności, dostaniemy receptę na idealne spotkanie integracyjne. Zapraszamy do kulinarnego świata Cook Story by Samsung i gwarantujemy, że będzie to niezapomniane przeżycie dla każdego uczestnika!


Cook Story by Samsung

Royal Wilanów - Ul.Klimczaka 1 lok 13

02-797 Warszawa

tel: 661 88 18 28, 691 88 26 88

www.cookstory.pl


1-1.tif
bottom of page