top of page
Baner Teraz Wilanów.gif

Wave Międzyzdroje Resort & SPA uhonorowany w Londynie prestiżową nagrodą.

Kompleks Wave Międzyzdroje Resort & SPA inwestora Green House Development uhonorowany w Londynie prestiżową nagrodą European Property Awards 2022/23.


W Londynie podczas oficjalnej gali, zostały wręczone nagrody w ramach prestiżowego konkursu w branży wnętrz i nieruchomości European Property Awards 2022/2023. Oryginalny i unikatowy projekt autorstwa pracowni MODO Architektura dla inwestora Green House Development został doceniony przez 80 niezależnych ekspertów i otrzymał tytuł laureata w kategorii: Architecture Multiple Residence.


Inwestycja Wave Międzyzdroje Resort & SPA obejmuje pięć budynków apartamentowych o niezwykle bogatej infrastrukturze. Położone w pierwszej linii brzegowej pozwalają na korzystanie ze wszystkich atrakcji jakie oferuje bezpośredni dostęp do Zatoki Pomorskiej.Architektura Wave Międzyzdroje Resort & SPA inspirowana jest miejscem, w którym realizowana jest inwestycja - nadmorskim brzegiem, wiatrem i falami Bałtyku. Spiralny kształt każdego z budynków powoduje, że większość mieszkańców ma zapewniony widok na morze, może cieszyć się całorocznym nasłonecznieniem i spektakularnymi zachodami słońca. Projekt wyróżnia przeszklona fasada z panoramicznymi oknami i przeźroczyste balustrady tarasów i balkonów. Bezpośrednie sąsiedztwo szerokich, piaszczystych plaż i wydm zapewnia codzienny kontakt z naturą.

Część apartamentów kupowana jest w celach inwestycyjnych i zarządzana przez dedykowanego operatora zajmującego się wynajmem, a pozostała część nabywana jest na użytek prywatny. Powierzchnie apartamentów wynoszą od 27 do 113 metrów kwadratowych.Kolejnym atutem jest dostęp do funkcji sportowo-rekreacyjnych dla najbardziej wymagających, w tym dwóch basenów (wewnętrznego oraz całorocznego zewnętrznego, podgrzewanego), dwóch jacuzzi (wewnętrznego i zewnętrznego), strefy Wellnes & SPA z saunarium, teżnią i solanką, brodzika dla dzieci, siłowni, pokoju zabaw dla dzieci, restauracji i kawiarni, terenów zielonych i placu zabaw. Strefa wspólna z udogodnieniami ma ponad 2300 mkw. powierzchni. Szeroka promenada wzdłuż sosen prowadzi do centrum Międzyzdrojów, gdzie mieści się m.in. Oceanarium. Zaletą jest również usytuowanie kompleksu w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego.„Cieszymy się, że kompleks Wave Międzyzdroje Resort & SPA zaprojektowany przez MODO Architektura, który powstał z myślą o komforcie mieszkańców, został laureatem prestiżowego konkursu European Property Awards 2022/23. W 2023 roku zostaną oddane do użytku kolejne dwa z pięciu budynków. Wave Międzyzdroje Resort & SPA jest doceniany przez osoby spędzające wolny czas nad morzem, o czym świadczy wysoka frekwencja, niezależnie od pory roku. Nadal w ofercie sprzedaży posiadamy apartamenty. Obecnie prowadzimy również przedsprzedaż mieszkań w naszej nowej inwestycji AQUART w Świnoujściu” –podkreśla deweloper.European Property Awards jest europejską częścią International Property Awards – jednego z najbardziej uznanych konkursów branżowych w regionie. Nagrody te przyznawane są od 29-ciu lat. Zwycięskie projekty są wybierane na podstawie szczegółowej oceny przez zespół ponad 80-ciu niezależnych ekspertów. Pod uwagę brane są m.in. jakość, innowacyjność, oryginalność oraz zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Zespołowi jury przewodniczą członkowie Izby Lordów.Green House Development z siedzibą w Warszawie jest deweloperem z piętnastoletnim doświadczeniem. Firma uzyskała certyfikat Developera Roku 2021 i 2022. W ofercie sprzedaży posiada obecnie luksusowe rezydencje z ogrodami w Wilanowie: Hampton Residence Wilanów oraz Art Garden Wilanów.


Commentaires


1-1.tif