top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Weekend w Centrum Kultury Wilanów

Zaktualizowano: 27 wrz 2022
Centrum Kultury Wilanów zaprasza na wydarzenia w pierwszy jesienny weekend.


Monika Urlik - koncert

Międzypokoleniowe Centrum Edukacji, ul. Radosna 11 1.10.2022 (sobota), godz. 18:00

Bilety w cenie 20 PLN można nabyć w placówkach Centrum Kultury Wilanów od 26 września.


Koncert niezwykłej wokalistki, znanej chociażby ze ścieżki dźwiękowej filmu „Król Lew” czy z udziału w programie telewizyjnym The Voice of Poland.

Monika Urlik wraz z zespołem łączy style i gatunki. Jej muzyka z pogranicza pop, soul i liryki w połączeniu z muzyką wielkich głosów jak Houston, Franklin czy Prońko i Górniak, z dodatkiem muzyki filmowej i musicalowej wprowadzą Państwa w świat niezapomnianych emocji, muzycznej przygody i dobrej zabawy.


Recepta na odwagę. Teatr Promyk


Filia w Alto Wilanów, al. Rzeczpospolitej 14

2.10.2022 (niedziela), godz. 15:00

Bilety w cenie 10 PLN (dzieci) oraz 15 PLN (dorośli) można nabyć w placówkach Centrum Kultury Wilanów.


Opowieść dla najmłodszych o tym, jak ważne jest niesienie pomocy, szczególnie najbliższym. Głównymi postaciami są mieszkańcy lasów: dwa zające, puchacz, kruk oraz wilk.


Zakochaj się w drzewach: Tropem wiewiórczych skoków - opowieść o buku – warsztaty dla dzieci 5-8 lat

Filia CKW w Alto Wilanów, al. Rzeczpospolitej 14 1.10.2022 (sobota), godz. 11:00-12:30

Koszt: 50 zł od uczestnika (płatność do 28 września).


Czy w lesie możemy natknąć się na nogi słonia? Po co bukom włochate miseczki? Gdzie sójka ukrywa bukowe przysmaki? I dlaczego z lasu znikają bukowe liście? W poszukiwaniu odpowiedzi wybierzemy się do świata przyrody, gdzie swoją pomocą będzie nam służyła wiewiórka - Ruda Kita.

Ta sprytna akrobatka zabierze nas do krainy dźwięków, zakamarków i smakołyków. Opowie o zwyczajach, sprycie i mądrości starego buka. Pokaże nam, co dzieje się pod korzeniami, a co na najwyższym piętrze tego niezwykłego drzewa. Przygotujcie się na wiele niespodzianek i dobrą zabawę.

Zapisy na warsztaty, w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz poprzez stronę: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/38796. Liczba miejsc jest ograniczona.


Warsztaty relaksu przy dźwiękach mis i gongów

Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3 1.10.2022 r. (sobota), godz. 19:00-20-:30 (prosimy o przybycie 15 min. wcześniej)

Koszt: 40 zł / warsztat

Zapisy w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz na stronie: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/42097

Płatności należy dokonać do 28.09.2022 r.

Uczestnictwo w zajęciach z własną matą.

Zanurzenie w organicznym dźwięku mis, gongów i dzwonków, by odkrywać jego złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen. Uderzenia w instrumenty będą spokojne i rzadkie, by uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele. Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.

Comments


1-1.tif
bottom of page