top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Wilanów osładza powrót do szkół


Źródło: Facebook Dzielnica Wilanów

Początek września z oczywistych przyczyn nigdy nie wywoływał radości wśród młodzieży. Koniec wakacyjnej beztroski, powrót do szkolnej rutyny. W tej kwestii również w tym roku zapewne nic się nie zmieni, ale na pocieszenie władze Wilanowa starają się zorganizować wydarzenia, które wspomniany powrót do ławek umilą.


W czwartek, 1 września, w dzień rozpoczęcia roku szkolnego, dzielnica zaprasza wszystkich uczniów i rodziców na koncert „Back to school”, którego gwiazdą będzie popularna piosenkarka Cleo (znana chociażby z występu na Eurowizji, jest też laureatką wielu muzycznych nagród). Koncert odbędzie się o godz. 18 na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 400 w Wilanowie, przy Osi Królewskiej 25.


Z kolei 3 września, w sobotę, na Plaży Wilanów zostanie zorganizowany rodzinny piknik. "Odbędą się zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych, w tym piłka nożna, siatkówka, badminton, przygotowane przez wilanowskie kluby sportowe. Na dzieci czekają także zjeżdżalnia, eurobungee, karuzela i wiele innych aktywności" - zapowiada urząd dzielnicy. Piknik rozpocznie się o godz. 10, a o godz. 14 planowana jest tzw. zabawa kolorami.


Źródło:

https://www.facebook.com/Wilanow.Dzielnica.m.st.Warszawa


Comments


1-1.tif
bottom of page