top of page
1100x175.png

Wznowienie dostaw ciepłej wody


Informacja od Veolia dotycząca wznowienia dostaw ciepłej wody: Zgodnie z informacjami przesłanymi 01.08.2023 r. przekazujemy, że 03.08.2023 r. wznowiliśmy dostawy ciepła do 19 z 54 budynków na terenie Wilanowa. Prace na całym tym odcinku sieci są zaplanowane do 13.08.2023 r.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostawy ciepła również do pozostałych budynków wznowić jak najszybciej. Wyłączenie ciepła związane jest z zaplanowanym wcześniej remontem wilanowskiego fragmentu warszawskiej sieci ciepłowniczej. Wiąże się to z czasową przerwą w ogrzewaniu wody użytkowej w niektórych budynkach na tym terenie.

Prace remontowe są konieczne i prowadzimy je latem, gdyż w ten sposób zmniejszamy ryzyko awarii sieci ciepłowniczej w tzw. sezonie grzewczym, czyli jesienią i zimą.

Zakres prac i technologia wykonania nie pozwalają na podzielenie na etapy realizowane w odstępach czasowych. Również ze względu na ścisłą zabudowę Wilanowa nie ma możliwości wykonania instalacji tymczasowych, które mogłyby zapewnić ciepłą wodę w budynkach na czas trwania prac.


Aby remont był jak najmniej dotkliwy dla mieszkańców Wilanowa, zaplanowaliśmy następujące działania:

● Modernizację prowadzimy w środku lata, gdy nie ma potrzeby ogrzewania budynków,

● Odbywa się ona w szczycie sezonu wakacyjnego, kiedy wielu mieszkańców przebywa na urlopie,

● Prace realizujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 6.00-22.00,


Zarząd oraz załoga Veolii Energii Warszawa S.A. - przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page