top of page

Zima w mieście 2022. Warsztaty kulinarno taneczne w Wilanowie

Zaktualizowano: 16 gru 2021

Będzie smacznie, tanecznie i zabawnie!


Dzieci będą uczestniczyć w naszych zajęciach kulinarnych i tanecznych, a także ciekawych i inspirujących zajęciach artystycznych pod nadzorem naszych wychowawców, instruktorów tańca, animatorów oraz kucharzy…


Po jednym tygodniu warsztatów, dzieci przeistoczą się w prawdziwych szefów kuchni i zaskoczą rodziców pięcioma smakowitymi śniadaniami i obiadami!


Zapraszamy do studia Dannsin by Malitowski w Wilanowie, do pięknego dużego domu na ul. Winogronowej 19, z kuchnią i z kilkoma salami, gdzie dzieci będą mogły swobodnie gotować i tańczyć.

W ciągu dnia, jeśli tylko pogoda na to pozwoli, dzieci spędzą też dużo czasu na świeżym powietrzu pod opieką doświadczonych animatorów oraz będą uczestniczyć w dodatkowych zajęciach artystycznych.


Zajęcia prowadzone będą w godzinach 9.00–17.00 z możliwością przyprowadzania dzieci od godz. 8.30 i odbioru do godz.17.30.


Czas spędzony na naszych zimowych warsztatach będzie dla dzieci wspaniałą nauką i zabawą, po której zachowają miłe wspomnienia i przepisy kulinarne, dzięki którym będą mogły zaskoczyć całą rodzinę!


Zadzwoń lub napisz! więcej szczegółów na stronie www.terazwilanow.com
lub na https://www.mamamiaconcept.com/book-online,
oraz pod numerem +48 512084770, e-mail: redakcja@teraz-wilanow.pl


Comentarios


bottom of page