top of page

Teraz Wilanów

Lokalny miesięcznik

Miesięcznik Teraz Wilanów to bezpłatny magazyn drukowany na najwyższej jakości papierze, co w połączeniu z profesjonalnym layoutem oraz atrakcyjną zawartością pozwoliło stworzyć wyjątkowe pismo adresowane do wszystkich mieszkańców Wilanowa, Konstancina Jeziorny, Zawad i Powsina – bez względu na wiek i płeć.

O nas

Trzymamy rękę na pulsie. Co miesiąc można u nas znaleźć aktualne wiadomości o najważniejszych wydarzeniach w Wilanowie i jego okolicach. Informujemy o decyzjach administracyjnych, realizowanych i planowanych inwestycjach, wydarzeniach kulturalnych, inicjatywach obywatelskich, ciekawostkach – słowem o wszystkim, co Was (i nas) bezpośrednio dotyczy, a o czym nie przeczytacie w innych gazetach.

Interesuje nas sztuka, film, muzyka i literatura. Dlatego w każdym numerze publikujemy wywiady z ciekawymi ludźmi – aktorami, muzykami, pisarzami, artystami… Czasem są to osoby znane, a czasem takie, które z różnych względów warto poznać, gdyż mogą Was zarazić swoją pasją lub zachwycić swoją twórczością.

Jesteśmy ciekawi świata, znajdziecie więc u nas relacje z podróży nadesłane przez naszych czytelników z miejsc, które warto zobaczyć lub do których warto wracać. W miarę możliwości, o ile czas pozwala, sami także jeździmy i zawsze przywozimy z naszych wypraw wiele ciekawych zdjęć i wspomnień.

Są wśród nas także esteci kochający piękne wnętrza, nowoczesne technologie i luksusowe samochody.:)

Uważamy, że należy dbać także o ciało, jego zdrowie i wygląd, dlatego zachęcamy Was również do lektury artykułów dotyczących stylu życia i zdrowia.

#Teraz Wilanów #aktualności #miesięczznik #gazeta lokalna

bottom of page