top of page
1100x175.png

Półkolonie letnie w Wawa Wake organizowane przez CREATIVE STORY - NOWE ATRAKCJE od 26 czerwca 2023!

Wawa Wake to niezwykłe miejsce, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Każdego roku czeka na nich cała gama atrakcji, a w tym sezonie będzie ich jeszcze więcej!


W tym roku organizujemy aż 9 turnusów wakacyjnych w Wawa Wake Konstancin.


Wawa Wake to centrum sportów wodnych, znajdujące się tuż pod Warszawą, w Konstancinie. Na odwiedzających czekają m.in. 2 wyciągi do wakeboardu, wodny plac zabaw, przeszkody na wodzie o różnym stopniu zaawansowania, 6 boisk do siatkówki plażowej, batut, piaszczyste plaże z leżakami i parasolami, strefa do crossfitu i wiele innych atrakcji.

Dlatego to właśnie Wawa Wake jest idealnym miejscem na organizację letnich półkolonii dla dzieci!!!


Wszystkie zajęcia organizowane są w 3 grupach wiekowych: 6-9, 10-12 i 13-14 lat, prowadzonych pod czujną opieką profesjonalnych instruktorów i ratowników.

W planie między innymi: paddle-board, wodne tory przeszkód, gry i zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty taneczne czy festiwal kolorów a dla chętnych także zajęcia na wake-boardzie!


Jednym z ulubieńców wszystkich dzieci jest pływający plac zabaw, który powiększy się o aż trzy nowe przeszkody. Pierwsza z nich to wodna ścieżka, która zapewnia jeszcze większą frajdę niż klasyczne platformy. Dzięki swojej konstrukcji dzieci mogą swobodnie przemieszczać się pomiędzy elementami wodnego parku, co jest świetnym sposobem na poprawę koordynacji ruchowej oraz równowagi. Tor przeszkód został także wzbogacony o dmuchany most oraz klasyczną „poduchę-wyrzutnię”, która powraca po kilku sezonach nieobecności. Przed nami jeszcze więcej wrażeń i świetnej zabawy!


Jednym z największych nowych nabytków jest 16-metrowy, dwustronny wall - nowa przeszkoda na wyciągu wakeboardowym. To prawdziwy gigant, który pozwala na najbardziej szalone tricki, ale jest również łaskawy dla początkujących adeptów sztuki wakeboardowej. Na pewno dostarczy wielu emocji i adrenaliny.Wawa Wake to także idealne miejsce na odpoczynek. W tym sezonie będzie na nie jeszcze więcej przestrzeni, ze względu na poszerzenie plaży. Na terenie obiektu znajdują się restauracja, w których można spróbować wyjątkowych smaków. W tym roku oferta gastronomiczna poszerzy się o smaki Włoch, co na pewno ucieszy wszystkich smakoszy.


Wawa Wake to miejsce, w którym odpoczynek łączy się z przygodą i aktywnością fizyczną. Z pewnością warto je odwiedzić, szczególnie jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane półkolonie. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!


𝐃𝐨 𝟑𝟎 𝐤𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐚 𝐳𝐚𝐩𝐢𝐬𝐲 𝐟𝐢𝐫𝐬𝐭-𝐦𝐢𝐧𝐮𝐭𝐞 𝐰 𝐩𝐫𝐨𝐦𝐨𝐜𝐲𝐣𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐜𝐞𝐧𝐚𝐜𝐡!

Czekamy na Was tutaj oraz pod numerem telefonu: 512 084 770


Partnerami półkolonii w Wawa Wake 2023 organizowane przez CREATIVE STORY są:


TERAZ WILANÓW I DECATHLON I HELP NOW

COOK STORY I WAWA WAKE
Comentarios


bottom of page