top of page
Baner Teraz Wilanów.gif

Festiwal food trucków w Warszawie


W pierwszy czerwcowy weekend na warszawskiej Kępie Potockiej odbędzie się wiosenny zlot food trucków. Pasjonaci kulinariów na czterech kółkach przez cały weekend będą karmić mieszkańców w

największej „restauracji” pod chmurką. Na zlot food trucków zapraszają FUTRAKI.


Kulinarne miasteczko stanie w popularnym parku Kępa Potocka. Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni 2-4 czerwca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!


Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Zlot odbędzie się na Kępie Potockiej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.


Godziny otwarcia:

Piątek: 15:00- 21:00

Sobota: 12:00-21:00

Niedziela 12:00-20:00


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


1-1.tif