top of page

Kulinarne lato w Wilanowie


Kolejny już raz podczas wakacji mieszkańcy Wilanowa i okolic mogą zaproponować swoim dzieciom udział w letnich warsztatach gotowania. Zajęcia odbywają się w Cook Story, czyli studiu kulinarnym oraz szkole gotowania, w dobrze znanym mieszkańcom dzielnicy budynku biurowo-usługowym - Royal Wilanów przy ul. Klimaczaka 1. Co ważne, Cook Story to profesjonalne studio kulinarne o powierzchni 280m2, gdzie każdy może nauczyć się gotować we wspaniałej atmosferze i przy muzyce w tle.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-15 lat. "Czas spędzony na naszych letnich warsztatach będzie dla dzieci wspaniałą nauką i zabawą, po której zachowają miłe wspomnienia i przepisy kulinarne, dzięki którym będą mogły zaskoczyć całą rodzinę!" - czytamy w opisie wydarzenia.

Warsztaty kulinarne w Cook Story odbywają się już od ostatniego tygodnia czerwca i, jak słyszymy, reakcje są bardzo pozytywne, a na słabą frekwencję zdecydowanie nie można narzekać. Zajęcia będą odbywać się również przez cały sierpień, więc chętni powinni zapisać swoje dzieci jak najszybciej.


Jeden turnus letnich warsztatów gotowania trwa tydzień (poniedziałek - piątek) i kosztuje 1490 zł (jeden dzień warsztatów: 350 zł). W programie znajdziemy m.in. zajęcia ruchowe, codzienne przygotowywanie różnorodnych obiadów, warsztaty cukiernicze oraz samodzielne przygotowywanie zbalansowanych i wartościowych śniadań. Z kolei ostatniego dnia (piątek) dzieci zabierane są do Wawa Wake, czyli centrum sportu i rekreacji w Bielawie, w pobliżu Konstancina-Jeziorny. Tam mogą liczyć na aktywności na wodnym torze przeszkód, naukę paddle board, taniec kolorów, aktywności taneczne oraz plażowanie i relaks.


Dlatego jeszcze raz serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą kulinarnego lata w Cook Story!

https://www.terazwilanow.com/kopia-warsztaty-kulinarno-taneczne

Comments


bottom of page