top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Odkryj Nasze Półkolonie i Warsztaty na Rok 2024!

Zaktualizowano: 11 kwi

Jeśli marzycie o niezapomnianych przygodach dla Waszych dzieci, to Creativestory-wilanow.com przygotował dla Was wyjątkową ofertę na wakacyjne półkolonie i warsztaty na rok 2024!Zapraszamy na PÓŁKOLONIE W WAWA WAKE - pełne energii i ruchu! To idealna okazja dla Waszych pociech, by spędziły czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Wawa Wake oferuje wiele atrakcji, w tym sporty wodne, zabawy na plaży oraz nowością jest PIANA PARTY! Dzieci będą miały okazję rozwijać swoje umiejętności fizyczne, zdobywać nowe doświadczenia i tworzyć piękne wspomnienia. Drugą propozycją są WARSZTATY KULINARNE PREMIUM DLA DZIECI w Cook Story.Jeśli Wasze dzieci lubią gotować i chciałyby nauczyć się przyrządzać zdrowe i pyszne potrawy, to te warsztaty są idealnym wyborem. Pod fachowym okiem doświadczonych szefów kuchni, dzieci będą miały możliwość poznania tajników kulinarnej sztuki i eksperymentowania z różnymi smakami. Na zakończenie każdego turnusu każdego programu przewidziana jest zabawa nad wodą w Wawa Wake.

Oprócz PIANA PARTY, dzieci czekają tam też festiwal kolorów, konkursy, gry integracyjne, ognisko oraz zabawa z trenerami przygotowującymi do sportów wodnych. Dodatkowo, dostępna jest zabawa na pływającym torze zabaw, który został w tym roku powiększony o kilka nowych stref.
Zapisując dzieci na półkolonie zorganizowane przez Creativestory-wilanow.com, dajecie im szansę na rozwój, poznawanie nowych pasji i nawiązywanie przyjaźni. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji znajdziecie na naszej stronie internetowej. Przekonajcie się sami, dlaczego nasze półkolonie są najlepszym wyborem dla Waszych dzieci!

Partnerami tegorocznych półkolonii organizowanych przez Creative Story są: Wawa Wake, Help Now, Cook Story, Decathlon oraz Teraz Wilanów.


ZAREZERWUJ JUŻ TURNUS!

Więcej informacji tutaj:

Zadzwoń lub napisz!

 512 084 770

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


1-1.tif
bottom of page