top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Dni Wilanowa 2022Za nami DNI WILANOWA 2022, dwudniowe święto dzielnicy miało kilka odsłon.

W sobotę 10 września, w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, odbył się Bieg po Nowe Życie. Coroczna impreza, promująca świadome dawstwo organów, w której uczestniczyły osoby po przeszczepie, autorytety ze świata medycyny oraz znane osoby ze świata sportu, filmu i kultury.


W weekend 10-11 września na terenie przy Urzędzie Dzielnicy Wilanów miał miejsce piknik z atrakcjami dla najmłodszych oraz zlot foodtrucków. W tym czasie zbierano także fundusze na leczenie Dominika Woźniaka, bohatera akcji Słoiki z Wilanowa. Także na terenie przy Royal Wilanów dzieci miały okazje do zabawy, a dorośli do poznania lokalnych wystawców.


Było to także święto fanów sportu, ze sceny na bieżąco padały doniesienia o grze polskich siatkarzy, a tuż obok można było na żywo obejrzeć zmagania drużyn siatkówki nożnej w ramach turnieju Footvolley World Tour. W niedzielnym finale zwyciężyli Brazylijczycy.


Wieczory to już tradycyjnie koncerty. Przed wilanowską publicznością w sobotę wystąpili Ania Dąbrowska i Kuba Badach. Natomiast w niedzielę zagrali: AN4TOL, Kubańczyk, Tribbs oraz Smolasty, mimo deszczowej pogody publiczność dopisała.


Zdjęcia: Amina KsiężopolskaKommentare


1-1.tif
bottom of page