top of page
Baner Teraz Wilanów.gif

Fala akustyczna i komputerowa analiza skóry

Innowacyjne rozwiązania na lato

Odwiedź salon BABOR Beauty SPA Wilanów podczas Big Beauty Days.

Kiedy słońce zaczyna mocniej operować, odsłaniamy swoje ciało i eksponujemy twarz. Dlatego warto zadbać o nie w szczególny sposób. Mogą w tym pomóc 2 innowacyjne technologie, które w krótkim czasie pozwolą nam cieszyć się piękną, zdrową skórą i ciałem bez śladów cellulitu. To komputerowa analiza skóry i fala akustyczna.


Od 09-15.06.2022 r. będziesz mieć niepowtarzalną okazję, aby skorzystać z bezpłatnych zabiegów z użyciem fali akustycznej i przeprowadzić komputerową diagnostykę skóry. Dodatkowo zapraszamy na bezpłatne porady specjalistów, botox week, zabiegi na porost włosów i na dłonie oraz skin bar. To wszystko oraz wiele innych atrakcji podczas ponownego otwarcia salonu BABOR Beauty SPA w Wilanowie. Poczuj się komfortowo i zadbaj o siebie!


Na zabiegi obowiązują wcześniejsze zapisy.Skan twarzy w 3 płaszczyznach

Komputerowa analiza skóry to nowoczesna i innowacyjna technologia, której celem jest wyjątkowo precyzyjna i szczegółowa diagnostyka naszej skóry. Jest wykonywana za pomocą specjalistycznego sprzętu, który wykorzystuje zdobycze nowych technologii. Na czym polega?

Nasza twarz jest skanowana w 3 płaszczyznach. Urządzenie wykorzystuje obrazowanie multispektralne. Mierzy podstawowe parametry skóry, aby finalnie przeprowadzić komputerową analizę. Zebrane w ten sposób szczegółowe dane, posłużą do wskazania właściwej terapii.


Ukryte problemy skóry

Większość gabinetów kosmetycznych korzysta jeszcze z tradycyjnej diagnostyki z użyciem tzw. lampolupy. Niestety taka ocena stanu naszej skóry nie wychwyci wielu problemów, niewidocznych na pierwszy rzut oka. Należy do nich wiele uciążliwych i nieestetycznych dolegliwości np. problemy skóry naczyniowej, ukryte zmarszczki, przebarwienia czy plamy pigmentacyjne. Komputerowa analiza skóry daje o wiele większe możliwości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii przeprowadzamy kompleksową analizę.

Dowiadujemy się, jaki jest rzeczywisty wiek naszej skóry, jej poziom nawilżenia czy rodzaj cery.


Precz z pomarańczową skórką

To kolejny estetyczny mankament, który wychodzi na światło dzienne najczęściej latem. Nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa spędza nam sen z powiek. Często dieta i ćwiczenia to za mało, aby skutecznie rozprawić się z cellulitem. Po raz kolejny z pomocą przychodzi nowoczesna technologia – fala akustyczna. Działanie fali uderzeniowej Storz Medical korzystnie wpływa na metabolizm komórkowy i stymulację mięśni. Prowadzi do znacznej redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnia skórę. Jak wygląda zabieg? Ciało jest masowane za pomocą specjalnej głowicy.


Mechaniczna stymulacja jest bezinwazyjna i bezpieczna. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Użycie fali uderzeniowej odmładza, spłyca rozstępy, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Zabieg skutecznie walczy nawet z silnym, zwłókniałym cellulitem.


Dla czytelników miesięcznika mamy dodatkowy bonus, który obowiązuje przez cały czerwiec. Wystarczy, że podasz hasło „TERAZ WILANÓW” i możesz skorzystać z bezpłatnych zabiegów diagnozy skóry.
Skontaktuj się z nami:

tel. 668 915 339

recepcja@salonwialnow.pl

Salon BABOR Beauty SPA Wilanów,

ul. Sarmacka 6, Warszawa

www.salonwilanow.plSzczegóły wydarzenia znajdziesz na naszym facebooku:

www.facebook.com/baborbeautyspawilanow

Przyjdź koniecznie!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


1-1.tif