top of page
Baner Teraz Wilanów.gif

Klinika OT.CO Osipowicz & Turkowski Clinic - Klinika lekarzy wrażliwych na piękno

Jesteśmy zespołem młodych, świetnie wykształconych lekarzy z pasją i energią do działania.


Wyróżnia nas partnerskie podejście do pacjenta. Medycyna estetyczna jest dla nas przede wszystkim medycyną – poprawiamy jakość i komfort życia. Pomagamy odzyskać pewność siebie, odbudować poczucie własnej wartości, przy czym szanujemy inność i nie ulegamy narzucanym zewsząd kanonom piękna. Najpierw zdrowie – potem uroda.


„U nas jesteś w dobrych rękach, OT CO!”

Kochamy to co robimy i jesteśmy tu po to, żeby – korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia – pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy, żeby zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zaopiekujemy się Tobą najlepiej jak potrafimy.

Będziemy skoncentrowani na Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Będziemy cierpliwi i wyrozumiali.


Zrobimy wszystko, żebyś poczuł się u nas dobrze.


Założyciele OT.CO Clinic


dr n. med. Katarzyna Osipowicz:

„Na pierwszym miejscu stawiam zdrowy rozsądek i umiar – zawsze kieruję się zasadą, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają subtelnie korygować urodę, a nie zmieniać pacjenta w kogoś zupełnie innego”.

Przed założeniem własnej kliniki przez pięć lat związana zawodowo z Kliniką Ambroziak. Ekspert w zabiegach z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i dermatologii. Aktualnie pracuje w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Oddziale Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod kierownictwem prof. C. Kowalewskiego. Przynależy do Europejskiego Towarzystwa Dermatologii

i Wenerologii (EADV), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe: Medycyna Estetyczna dla lekarzy.

Odbyła wiele międzynarodowych staży u liderów branży:

D. Murrell w Sydney, R. Sinclair w Melbourne, M. Jonkman w Groningen.


dr Piotr Turkowski:

„Praca jest dla mnie pasją, a własna klinika – spełnieniem marzeń.”

Specjalista w dziedzinie chirurgii odtwórczej włosów. Będąc jednym z najlepszych ekspertów z tej dziedziny w Polsce, nieustannie poszerza wiedzę i praktykę w tym obszarze. Jednocześnie wciąż z ogromnym zaangażowaniem wykonuje zabiegi liposukcji, zabiegi chirurgii plastycznej w obrębie twarzy i ciała. Aktualnie pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie pod kierownictwem prof. B. Noszczyka. Członek wielu prestiżowych organizacji zrzeszających najlepszych lekarzy w dziedzinie chirurgii odtwórczej włosów i chirurgii plastycznej, takich jak ISHRS, ISAPS czy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. Odbył wiele międzynarodowych staży, m.in. u: dra R. Knudsena w Sydney, prof. N. Cerkesa w Stambule, prof. M. Hamdiego w Brukseli.W czym się specjalizujemy?


Medycyna estetyczna w służbie zdrowiu – to nasza specjalność. Wyznajemy holistyczne podejście do medycyny estetycznej – widząc objaw, szukamy przyczyny. I to ją poddajemy leczeniu. Na końcu tego procesu naprawiamy skutki, czyli wygląd. Nasi Pacjenci mogą mieć pewność, że oddają swoje zdrowie w dobre ręce, ot co!


Oprócz leczenia, lubimy także edukować. Dzielimy się wiedzą z dobrego serca i poczucia odpowiedzialności. Wychodzimy z założenia, że podstawą dobrego zdrowia jest wiedza, a na zdrowiu naszych Pacjentów zależy nam zdecydowanie bardziej, niż na zyskach z leczenia. Na naszych kanałach społecznościowych i podczas spotkań w klinice chętnie dzielimy się wiedzą o tym, jak skutecznie dbać o swoje zdrowie oraz wygląd. Bo przecież o siebie trzeba dbać, OT CO.


OT.CO Clinic to jedna z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej w Warszawie. Wykonujemy zabiegi dermatologiczne, kosmetologiczne, ginekologiczne, zajmujemy się terapią i leczeniem łysienia, przeszczepem włosów, chirurgią plastyczną i rekonstrukcyjną.


Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się również: konsultacje dietetyczne, zabiegi z zakresu fizjoterapii oraz badania laboratoryjne.


Nasze zaplecze medyczne pozwala nam na kompleksowe podejście do każdego problemu, z jakim zgłaszają się do nas Pacjenci i Pacjentki.


OT.CO Clinic

ul. Bartycka 24B/U1,

00-716 Warszawa

Tel: 22 690 03 33

kontakt@klinikaotco.pl

www.klinikaotco.pl

www.instagram.com/otcoclinic

https://www.facebook.com/ot.co.clinic/

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
1-1.tif
bottom of page