top of page
1100x175.png

Royal Wilanów z punktem badań diagnostycznych SARS-Cov-2

W budynku zlokalizowanym na warszawskim Wilanowie przy ul. Klimczaka 1, uruchomiony został nowy punkt, prowadzony przez zespół Office Doctor, w którym możliwe jest wykonanie komercyjnych testów wykrywających obecność wirusa SARS-Cov-2 oraz grypy. Placówka działa 7 dni w tygodniu i jest ogólnodostępna – nie tylko dla pracowników Royal Wilanów, ale także okolicznych mieszkańców i wszystkich zainteresowanych dostępem do szybkich i profesjonalnych badań diagnozujących koronawirusa.


Nowy punkt diagnostyczny, prowadzony przez zespół Office Doctor, zlokalizowany jest na parterze obiektu, od strony skrzyżowania ulic Klimczaka i Przyczółkowej, w pomiędzy restauracją Pinsa i Pocztą Polską. Placówka funkcjonuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 20.00. Oferuje szereg różnego rodzaju testów diagnozujących obecność wirusa SARS-Cov-2 w organizmie człowieka. Dostępne są zarówno te genetyczne (PCR), jak i szybkie badania antygenowe. Czas oczekiwania na wynik zależy od jego rodzaju. Przy metodzie PCR dostępne jest wersji standard lub ekspres – przy pierwszej z nich oczekiwanie na wynik to ok. 24 godzin, w opcji szybszej – do 4 godzin. Przy wykonaniu testu antygenowego rezultat uzyskiwany jest już po 15 minutach. Każdy z badanych otrzymuje pisemny wynik, potwierdzony zaświadczeniem z akredytowanego laboratorium, lub oświadczeniem o wyniku w przypadku testów antygenowych. Specjalna oferta umożliwia także wykonywanie badań dla osób wybierających się za granicę – w tym przypadku zaświadczenie potwierdzające wynik będzie dostosowane do wymogów docelowego kraju podróży.


–Wykonując nasze usługi, korzystamy ze specjalistycznych, profesjonalnych testów, a ich analizą zajmuje się certyfikowane laboratorium diagnostyczne. Niewątpliwą zaletą jest to, że zgłaszając się na badania do Office Doctor, oszczędzamy przede wszystkim czas.

W przeciwieństwie do innych punktów, u nas istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę, co jest bezpiecznym rozwiązaniem, gdyż nie narażamy się na kontakt z potencjalnie zarażonymi osobami stojącymi w kolejce. Badania wykonywane są w lokalu z osobnym wejściem z zewnątrz, z zachowaniem wszelkich norm reżimu sanitarnego. Materiał diagnostyczny pobierany jest przez profesjonalny personel medyczny, dzięki czemu wyniki testów są w pełni wiarygodne – mówi Łukasz Jeżewski – Dyrektor Administracyjny i koordynator punktu z firmy BEP Medica, oferującej usługę Office Doctor.Badania dostępne są odpłatnie, a ich cena zależy od rodzaju testu i czasu jego wykonania. Szczegółowy wykaz oraz cennik usług punktu diagnostycznego Office Doctor znajduje się na stronie www.royalwilanow.pl oraz w aplikacji Royal Wilanów, którą bezpłatnie można pobrać w Apple Store i Google Play. Dla większych grup, np. pracowniczych, istnieje możliwość indywidualnego ustalenia ceny badań, uwzględniającej jej liczebność.


Office Doctor to innowacyjna na skalę europejską usługa, wprowadzona pioniersko na polski rynek przez Grupę Capital Park w ramach autorskiego programu Biuro+, oferującego najemcom biurowym szereg dodatkowych usług w miejscu ich pracy. Dzięki niej osoby pracujące na terenie Royal Wilanów mają całodzienny dostęp do wizyt lekarskich i opieki zespołu ratownictwa medycznego. Zaletą jest również możliwość szybkiego skorzystania z porady medycznej, bez konieczności wcześniejszego umawiania się.
コメント


bottom of page