top of page
Baner Teraz Wilanów.gif

Marka Hairmitage nawiązała współpracę z Bogna Sworowska PR

Agencja PR Bogny Sworowskiej w kwietniu 2023 roku rozpoczęła współpracę z marką i kliniką Hairmitage, która prężnie rozwija się w Polsce od ponad 2 lat.

Istnieją już dwie lokalizacje klinik Hairmitage, jedna na warszawskim Wilanowie, druga w Gdyni. Obecnie w trakcie realizacji jest już kolejne przedsięwzięcie marki.


Hairmitage specjalizuje się w trychologii i transplantacji włosów, ponadto posiada w swojej szerokiej ofercie usługi m.in. z zakresu kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej.


Założycielką i CEO Hairmitage jest trycholog Anna Kuznetsova, a stanowisko dyrektor zarządzającej piastuje Paulina Wypych-Kapczyńska.


Do tej pory marka Hairmitage prowadziła działania marketingowe wewnętrznie.


Umowę z BSPR podpisano na czas nieokreślony. Koordynacją projektu będzie zajmować się Bogna Sworowska, która objęła stanowisko dyrektora PR marki, a także doradcy z zakresu marketingu. Projekt realizowany będzie wraz z Agatą Jagielską, dyrektor biura agencji BSPR.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


To świetna wiadomość dla obu stron, a także dla klientów, którzy mogą spodziewać się jeszcze lepszego dostępu do wysokiej jakości usług i produktów oferowanych przez Hairmitage. Współpraca z doświadczoną agencją PR, taką jak ta kierowana przez Bognę Sworowską, zapewni marki Hairmitage doskonałą promocję i wsparcie w budowaniu swojego wizerunku na rynku. Nie zapomnij również o wysokiej jakości materiałach eksploatacyjnych do swojego salonu, na przykład kup szczoteczki do brwi tutaj: https://chila.pl/catalog/szczoteczki-do-brwi-i-rzes

Like
1-1.tif