top of page

Muzykowanie na dywanie


„MUZYKOWANIE NA DYWANIE” to zaproszenie do wspólnego muzykowania – śpiewania, grania na małych i dużych instrumentach oraz do tańca i animacji ruchowych. To znakomity sposób, by podczas intrygującej i atrakcyjnej zabawy wykształcać w dzieciach poczucie grupowej wspólnoty, empatię oraz swobodę wyrażania ich emocji i osobowości.


Muzykowanie na dywanie – WIOSENNY BAL, czyli muzyczno-taneczne wywoływanie wiosny.

Tym razem na wspólnym muzykowaniu, wsłuchamy się w dźwięki lasu. Sprawdzimy co piszczy w trawie oraz jakie trele, gamy i pasaże wyśpiewają wiosną ptaki Na koniec urządzimy sobie przepiękny WIOSENNY BALKoncerty prowadzą dwie wspaniałe osobowości sceniczne – Maria Foryś, znana z programu You can dance – po prostu tańcz, oraz Marta Florek, znana z programu The Voice of Poland. Obie prowadzące są aktywnymi mamami oraz pedagogami – rozumieją więc doskonale potrzeby najmłodszych, zarówno z perspektywy rodzica, jak i nauczyciela.


19.03.2023 (niedziela) Muzykowanie na dywanie: Wiosenny bal Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3 Godz. 12:45

Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 15 zł (dorośli) do nabycia w placówkach Centrum Kultury Wilanów od 13 marca. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów i punktualne przybycie!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page