top of page

NOWO OTWARTE! COOK STORY BY SAMSUNG

Cook Story by Samsung – to kulinarna oaza, która otwiera swoje drzwi dla pasjonatów gotowania i innowacji. Połączenie nowoczesnego showroomu z inspirującymi warsztatami kulinarnej sztuki sprawia, że to miejsce staje się nieodłączną częścią kulinarnego krajobrazu.Inspirujące Warsztaty dla Biznesu i Klientów Indywidualnych

Jednym z głównych atutów Cook Story by Samsung są warsztaty kulinarne, które są nie tylko dla firm, ale również dla indywidualnych miłośników kulinariów. Bez względu na to, czy chcesz zorganizować kreatywne wydarzenie dla swojego zespołu, czy po prostu poszerzyć swoje kulinarne horyzonty, Cook Story oferuje idealne rozwiązanie. Kameralna atmosfera i szeroki zakres tematyczny sprawiają, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

 

Najnowsze Wydarzenia i Pokazy Live Cookingu

W najbliższym czasie Cook Story zaprasza na najnowsze warsztaty kulinarne, które prezentują różnorodność kuchni z całego świata. Dodatkowo, w planach są warsztaty integracyjne dla firm, które nie tylko integrują zespół, ale także uczą nowych umiejętności kulinarnych. Nie można również przegapić pokazów live cookingu i degustacji menu z kuchni peruwiańskiej prowadzonych przez doświadczonego szefa kuchni Aldo Herrerę.

 

Możliwość Testowania Najnowszych Urządzeń Kuchennych Samsung

Cook Story by Samsung to nie tylko miejsce dla miłośników gotowania, ale również dla tych, którzy chcą eksplorować nowe technologie kulinarnie. W przestrzeni showroomu można testować najnowsze urządzenia kuchenne Samsung, co pozwala na poznanie innowacyjnych rozwiązań i ich wpływu na codzienne gotowanie.

 

Rezerwuj Miejsce Już Dziś!

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do nas w Cook Story by Samsung i odkrycia nowych smaków oraz technologii. Rezerwujcie swoje miejsce już dziś i przygotujcie się na kulinarną podróż, jakiej jeszcze nie doświadczyliście!

 

📍 Adres: ul. Klimczaka 1, Royal Wilanów

📞 Kontakt: +48 691 88 26 88, +48 661 88 18 28

🌐 Rezerwacje: www.cookstory.pl

 

Do zobaczenia w Cook Story by Samsung!Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page