top of page

Pracuj jak Ci wygodnie!

Myślisz o zmianie pracy albo o zajęciu dodatkowym? Zapraszamy na rozmowę z Bartłomiejem Jasica, Kierownikiem Sprzedaży Agentów Wyłącznych PZU, prywatnie mieszkańcem Wilanowa.

Panie Bartku, czym zajmuje się Pan na co dzień w PZU?

Od ponad 2 lat jestem Kierownikiem Zespołu Sprzedaży, działającym na terenie południowych dzielnic Warszawy, w tym m.in. bliskiego mi i czytelnikom - Wilanowa, którego jestem mieszkańcem. Na co dzień współpracuję i pomagam w rozwijaniu biznesu ubezpieczeniowego Agentom Wyłącznym PZU. Aktualnie poszukuję do mojego zespołu osób zainteresowanych pracą w branży ubezpieczeniowej. Może zbliżający się 2022 rok będzie okazją dla części naszych czytelników do zmiany pracy lub podjęcia dodatkowej, którą może stać się właśnie praca Agenta.


Kim jest Agent ubezpieczeniowy PZU?

Agent ubezpieczeniowy PZU to najprościej mówiąc – przedsiębiorca, który jest doradcą i sprzedawcą ubezpieczeń pracującym na rzecz PZU, upoważnionym do zawierania umów z klientami, co ważne również zdalnie. Nasi Agenci mogą oferować ubezpieczenia majątkowe, np. domu, mieszkania, auta, firmy, turystyczne, a także ubezpieczenia na życie i zdrowotne.

Kto może zostać Agentem PZU?

Tak naprawdę każdy, kto jest pełnoletni, niekarany, posiada minimum średnie wykształcenie, planuje lub prowadzi już działalność gospodarczą, którą chciałby rozszerzyć o dodatkowe źródło dochodu. Współpracuję z Agentami w wieku zarówno 20 jak i 70 lat. Część z Agentów jest tzw. „dwuzawodowcami”, czyli na co dzień pracują na etacie lub prowadzą jeszcze inną działalność gospodarczą (np. księgowość, nieruchomości, szkoły jazdy, doradztwo gospodarcze, branża fotowoltaiczna itp.) – jak np. Julia Cerajewska, również mieszkanka Wilanowa, a na co dzień Agentka z mojego zespołu, której działalność możecie zaobserwować na jej FB fanpage. Zainteresowanych zakupem ubezpieczenia zapraszam do kontaktu z Julią. Agentami zostają często również młode mamy, które wychowując swoje dzieci łączą opiekę nad nimi z rozwijaniem biznesu, który daje możliwość pracy w pełni zdalnej - z domu. Dobrym przykładem jest jedna z naszych Agentek, której historię możecie przeczytać tutaj.


Jak wygląda codzienna praca agenta ubezpieczeniowego?

To Agent decyduje jak wygląda jego dzień pracy. Zgodnie z naszym hasłem rekrutacyjnym: „Pracuj jak Ci wygodnie” - oznacza to, że Agent ma możliwość elastycznego doboru czasu pracy, dnia i pory, kiedy ją rozpoczyna. Dlatego często osoby, z którymi współpracuję traktują tę pracę właśnie jako dodatkową.


Ile zarabia agent ubezpieczeniowy?

Zarobki Agenta zależą od tego kiedy i ile pracuje, a to ma oczywiście wpływ na wynagrodzenie, którego głównym składnikiem jest prowizja. Dodatkowo Agent ma możliwość zdobywania różnego rodzaju premii: sprzedażowe, za spełnienie konkretnych wymagań – np. za wzorcową obsługę klienta, czy za sam fakt posiadania biura ubezpieczeniowego, które może otworzyć wspólnie z PZU, np. w Wilanowie .


Gdzie można dowiedzieć się więcej i o zawodzie Agenta?

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.agentpzu.pl oraz do bezpośredniego kontaktu ze mną i umówienia się na spotkanie, na którym opowiem o szczegółach:

Tel.: 666 883 997


Zapraszam również do przeczytania artykułu, w którym można mnie lepiej poznać: o mnie.


Mój Zespół Agentów
Dlaczego warto rozpocząć pracę jako Agent PZU?コメント


bottom of page