top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Tramwaj do Wilanowa

Zaktualizowano: 18 lut 2023


Fot. A. Księżopolska

W środę, 8 lutego, odbyło się w sali Urzędu Dzielnicy Wilanów spotkanie z przedstawicielami Tramwajów Warszawskich i firmy Budimex w sprawie budowy tramwaju do Wilanowa.

Spotkanie zostało zorganizowane w związku z pytaniami i wątpliwościami mieszkańców Wilanowa związanymi z tą inwestycją. Frekwencja była jednak dość niska, pytania zadawali głównie Radni z Wilanowa, mieszkańców było niewielu.


Najbliższe zmiany w ruchu:

  • W nocy z 10 lutego na 11 lutego - przełożenie ruchu na ul. Jana III Sobieskiego z jezdni wschodniej na zachodnią, na odcinku od skrzyżowania z ulicą van Beethovena do skrzyżowania z ulicą Witosa.

  • W środę 15 lutego w nocy - skierowanie ruchu z jezdni wschodniej na zachodnią w ulicy Sobieskiego, od skrzyżowania z ulicą Witosa do skrzyżowania z aleją Wilanowską.

  • W połowie ferii (weekend 18-19 lutego) -zmiana ruchu w alei Rzeczypospolitej: na odcinku od al. Wilanowskiej do ulicy Klimczaka z jezdni wschodniej na zachodnią, zaś na odcinku od ul. Klimczaka do ulicy Branickiego – z jezdni zachodniej na jezdnię wschodnią.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


1-1.tif
bottom of page