top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Zimowy Narodowy w Wilanowie25 i 26 lutego największe zimowe miasteczko zawita na lodowisko Centrum Sportu Wilanów, przy ul. Gubinowskiej 28/30.

Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa i atrakcji dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek podczas ferii

Znana wszystkim zimowa ekipa po raz drugi rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą!

Już w najbliższy weekend, na 600 m² lodowiska CS Wilanów, Zimowy PGE Narodowy w trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o "Zimowym PGE Narodowym w Trasie" z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

  • Poranki dla dzieci z PGE - 11:30-12:15; 13:30-14:15. Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

  • Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych - 15:30-16:15; 17:30-18:15. Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

  • Disco Lodowisko z 4FUN.TV - 19:30-20:15. Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

  • STREFA ZIMOWEGO PGE NARODOWEGO W TRASIE - 11:30-19:30.

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach - dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


1-1.tif
bottom of page