top of page
Baner Teraz Wilanów.gif

IQOONE- najnowsza technologia w warszawie w OT.CO Clinic!

Endermologia to zabieg, który polega na podciśnieniowym masażu skóry. Masaż ten w szczególności oddziałuje na tkankę łączną skóry sprawiając, że uaktywnia się metabolizm tkanki tłuszczowej. Ponadto zabieg endermologii stymuluje organizm do produkcji włókiem kolagenowych. Dlatego jest zalecany zarówno w przypadku odchudzania, jak i modelowania sylwetki.Problem z akceptacją własnego ciała dotyka wiele osób. Dlatego jeśli chcesz się pozbyć cellulitu, blizn i wiotkiej skóry, zabieg Icoone będzie rewelacyjnym rozwiązaniem. Dzięki Icoone Twoja skóra będzie gładka i jędrna, OT CO!


Icoon, jest urządzeniem o najwyższej technologii. W naszej klinice jest jednym z trzech dostępnych w Warszawie.


Icoone, a odmładzanie skóry

Zabieg Icoone polega na głębokiej stymulacji skóry za pomocą lasera oraz głowic masujących znajdujących się na końcu długiej rury specjalnego urządzenia. Głowica wyposażona jest w rolki, w których znajdują się liczne mikrootwory.

To właśnie za ich pomocą dokonuje się masażu ciała, a wiązka lasera diodowego działa pobudzająco na produkcję kolagenu. Ponadto urządzenie do zabiegu Icoone wykorzystuje w masażu podciśnienie, którym można sterować.


Dzięki temu, wartość ciśnienia można rozpraszać lub skupiać na danym obszarze ciała. Icoone laser to zabieg bezpieczny, który pozwala na szybkie ujędrnienie skóry oraz poprawę jej wyglądu.


Wskazania

Jeśli chcesz pozbyć się:

- cellulitu,

- luźnej skóry na całym ciele,

- widocznych blizn,

- opornej tkanki tłuszczowej,

- obrzęków limfatycznych,

- nieestetycznego wyglądu skóry, a także zależy Ci na wysmukleniu i wymodelowaniu sylwetki lub regeneracji mięśni po dużym wysiłku fizycznym, to Icoone laser będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.Przebieg zabiegu

Zabieg Icoone nie należy do długich. Czas trwania w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta może wynosić od 30 do 60 minut. Zabieg przeprowadzany jest zarówno na twarzy, jak i pozostałym obszarze ciała, w szczególności na brzuchu, szyi, udach, pośladkach i ramionach. Niezależnie od tego, czy posiadamy cerę naczyniową, delikatną lub bardzo wrażliwą laser Icoone jest w pełni bezpieczny, a zabieg można przeprowadzić na każdym typie skóry.


Ponadto zabieg jest bezbolesny i należy do przyjemnych. Jedynie w przypadku osób z niską tolerancją na ból oraz z głęboko położoną tkanką tłuszczową, może podczas zabiegu pojawić się niewielki dyskomfort. W trakcie zabiegu zazwyczaj odczuwa się lekki chłód oraz zasysanie skóry. W przypadku wykonywania zabiegu na obszarze twarzy, urządzenie jest w bezpośrednim kontakcie ze skórą pacjenta. Natomiast masaż ciała wymaga założenia obcisłego kostiumu.


Zabieg podzielony jest na dwa etapy. Pierwszym z nich jest masaż podstawowy, który trwa zazwyczaj około 20 minut i przeprowadzany jest na całym ciele pacjenta. Natomiast drugi masaż skupia się już na konkretnym i problematycznym obszarze wskazanym przez pacjenta. Icoone laser wyposażony jest w liczne programy, które dostosowane są do różnych problemów skóry takich jak cellulit oraz zmniejszenie blizn, dzięki czemu dokładniej i skuteczniej niwelują konkretny problem.


Podczas zabiegu głowica wyposażona w rolki dostarcza skórze ponad 1100 różnych bodźców na jednym decymetrze kwadratowym skóry, które stymulują oraz dogłębnie wnikają w skórę. Zaleca się przeprowadzenie kilku serii zabiegów, aby uzyskać najbardziej zadowalające rezultaty spełniające oczekiwania i cele założone przed przystąpieniem do zabiegu Icoone. Warszawa to miejsce, gdzie znajduje się wiele gabinetów kosmetycznych oferujących zabieg Icoone, jednak, jeśli zależy nam na efektywności zabiegu, warto wybierać tylko sprawdzone i doświadczone kliniki, takie jak nasza klinika OT. CO.


Efekty zabiegu

Icoone i efekty, jakie daje zabieg na twarz, porównywalne są do liftingu. Po zabiegu skóra twarzy jest wyraźnie wygładzona, a zmarszczki spłycone. W dodatku zabieg pozwala na pozbycie się tak zwanego drugiego podbródka oraz wymodelowanie owalu twarzy.


Natomiast po wykonaniu zabiegu laserem Icoone skóra staje się widocznie jędrna i bardziej napięta. Już po kilku zabiegach widać znaczną redukcję cellulitu, wyszczuplenie sylwetki oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Co więcej, zabieg Icoone łagodzi problemy sztywnych mięśni oraz stany zapalne, dzięki czemu jest doskonałą terapią leczniczą przynoszącą ulgę w bólu.


Jeśli szukasz rozwiązania, które jednocześnie pozwoli Ci ujędrnić i wyszczuplić ciało, Icoone laser w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom, OT CO.


OT.CO Clinic: ul. Bartycka 24B/U1, 00-716 Warszawa,

Tel: 22 690 03 33, kontakt@klinikaotco.pl, www.klinikaotco.pl

www.instagram.com/otcoclinic, https://www.facebook.com/ot.co.clinic/

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
1-1.tif
bottom of page