top of page

Nowy salon SKODA w Warszawie

Zaktualizowano: 1 gru 2021

Grupa Cichy-Zasada 25 października tego roku otworzyła nowy salon marki Škoda. Najnowszy obiekt przy ul. Heliotropów w warszawskim Wawrze to kolejny etap rozwoju grupy, w skład której wchodzi sieć 28 salonów - 17 lokalizacji w 8 polskich miastach, zatrudniając ponad 1400 pracowników.

Nowy salon to nowe możliwości i jeszcze bliższy kontakt z klientem. Doświadczony zespół entuzjastów motoryzacji profesjonalnie doradzi przy zakupie wymarzonego auta, obsłudze serwisowej, ale także naprawach powypadkowych w certyfikowanych działach blacharsko-lakierniczych. Salon oferuje klientom również możliwość wyceny i odkupu dotychczas użytkowanego samochodu w rozbudowanym dziale samochodów używanych, a także usługi związane ze sprzedażą części i akcesoriów oraz ubezpieczeniami i finansowaniem samochodów

Wierzymy w powrót do normalności, mimo chwilowych przestojów produkcyjnych. Wynikają one z problemów z dostępnością podzespołów, które są niezależne od producentów i dotykają całą branżę. To globalne wyzwania, które miną, a my skupiamy się na lokalnych działaniach długofalowych: powiększamy ogólnopolską sieć salonów, by być blisko naszych Klientów - mówił podczas otwarcia Karol Obiegły, Prezes Zarządu.

Uroczyste otwarcie salonu to wyjątkowe wydarzenie, w którym udział wzięli właściciele, członkowie rady nadzorczej oraz przedstawiciele Volkswagen Group Polska.

– Gratuluję wspaniałej inwestycji, to bardzo nowoczesny, wspaniały obiekt, wyróżniający się salon. Mimo, iż marka SKODA ma największą liczbę salonów samochodowych w Polsce, to tutaj, w Warszawie, na największym lokalnym rynku, nowy obiekt jest potrzebny. Chcemy naszym Klientom oferować nie tylko doskonałe samochody, ale także doskonałą obsługę, doskonałe usługi. Jestem przekonany, że znajdą je właśnie tutaj. – powiedział Pavel Šolc Prezes Zarządu Volkswagen Group Polska


Podczas uroczystego przecięcia wstęgi głos zabrali również właściciele Grupy Cichy-Zasada, która właśnie obchodzi pierwszą rocznicę powstania.


Wydarzenia takie jak dziś, po raz kolejny przekonują mnie, że stworzenie Grupy Cichy-Zasada to była świetna decyzja. Jako grupa jesteśmy mocni i z dużą siłą możemy stawiać czoła wyzwaniom oraz tworzyć nowe projekty. Ten obiekt bardzo mi się podoba pod względem wystroju i funkcjonalności – powiedział podczas uroczystości otwarcia Sobiesław Zasada, najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy i biznesmen. Na koniec życzył zarządowi oraz pracownikom „szerokiej drogi” – to powiedzenie, którego sam jest twórcą.

Grupa Cichy-Zasada powstała w październiku 2020 roku w wyniku przejęcia firmy Rowiński-Wajdemajer i konsolidacji Grupy Cichy z częścią biznesu Sobiesława Zasady obejmującą marki z grupy Volkswagen. W ubiegłym roku Grupa Cichy-Zasada/Sobiesław Zasada Automotive sprzedała łącznie 21 263 samochodów, zajmując tym samym pierwsze miejsce na Liście TOP50 opublikowanym w Miesięczniku Dealer.


– Otwarcie tego salonu w rocznicę działalności naszej grupy jest dowodem na nasz dynamiczny rozwój. Chciałbym podziękować wszystkim naszym pracownikom, dzięki którym powstał ten wspaniały obiekt i miejsce budowania relacji z naszymi Klientami – dodał Mirosław Cichy.


Grupa Cichy-Zasada reprezentuje marki Volkswagen, Audi, Seat, Cupra, Skoda, Volkswagen Samochody Dostawcze ijest największą grupą dealerską w Polsce.

Grupa planuje już kolejne etapy rozwoju, min. otwarcie nowego salonu Škody w Szczecinie. Zachodniopomorska inwestycja powstanie w nowoczesnym miejskim formacie i mocnym akcentem na elektromobilność. Wpisuje się to w założenia Grupy, które mają na celu pokrycie siecią sprzedaży najważniejsze polskie aglomeracje. Już teraz może się pochwalić obecnością od Tatr po Pomorze.Comments


bottom of page