top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Prezenty polecane przez Hairmitage

Znów masz problem z wyborem prezentu dla ukochanej osoby? Chcesz żeby prezent nie był banalny i żeby osoba obdarowana poczuła się wyjątkowa?

Nic prostszego! Skorzystaj z propozycji przygotowanych przez klinikę Hairmitage. Zespół specjalistów pomoże Ci wybrać najlepsze prezenty dla Twoich bliskich.


1. Karty podarunkowe od kliniki Hairmitage są idealnym prezentem nie tylko na święta. Możemy obdarować ukochaną osobę kartą na konkretny zabieg lub konsultację specjalistyczną. Jeśli nie jesteśmy pewni co do wyboru, strzałem w dziesiątkę na pewno będzie karta na wybraną kwotę. Wtedy obdarowana osoba sama zdecyduje, na co chce wykorzystać swój prezent.

2. Linia produktów Satura jest świetnym wyborem zarówno dla osób zmagającym się z problemami z włosami, jak również dla tych, którzy chcą o nie lepiej zadbać. Preparaty zawierają wyłącznie naturalne składniki. Seria zawiera produkty do skóry głowy, twarzy, jak również suplementy. Wysoką jakość preparatów


potwierdzają badania kliniczne. Dzięki wysokiej koncentracji biologicznie aktywnych środków są prawdopodobnie najbardziej efektywnymi preparatami do odbudowy włosów i skóry głowy.

3. Indywidualne serum PRP okazało się bestsellerem wśród Pacjentów kliniki Hairmitage. Posiadamy do wyboru serum na skórę twarzy lub skórę głowy. Każdy obdarowany tym prezentem z pewnością poczuje się wyjątkowo, ponieważ jednym z głównym składników serum będzie osocze bogatopłytkowe pobrane z krwi osoby, która będzie go używała. Stosowanie osocza bogatopłytkowego pomoże rozwiązać wiele problemów, takich jak trądzik, blizny potrądzikowe, hiperpigmentacja, wiotkość skóry oraz wypadanie włosów.

ul. F. Klimczaka 22D, 02-797 Warszawa


Godziny otwarcia kliniki

Pn – Pt09:00 – 20:00 Sobota09:00 – 16:00


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


1-1.tif
bottom of page