top of page
BANER_Layout 2.jpg

RADISH STREET. Brytyjskie Przedszkole The English Preschool & Nursery

Nowoczesne, międzynarodowe przedszkole i żłobek z wykwalifikowaną kadrą

British Native Speakers, bogatym programem nauczania oraz własnym reprezentacyjnym ogrodem.


Pomagamy rozwijać kompetencje kluczowe u dzieci niezbędne do samorealizacji

i rozwoju osobistego w ramach realizowanego w naszej placówce projektu MARKPIW.

Pragniemy wykształcić dzieci odważne, kreatywne i otwarte na świat.

Stawiamy na tolerancję, wrażliwość, uczymy empatii i postaw proekologicznych.



Nasze przedszkole i żłobek mieszczą się na tyłach Miasteczka Wilanów (nieopodal Świątyni Opatrzności Bożej) przy ulicy Rzodkiewki. To bardzo przyjazna i bezpieczna okolica w zielonej strefie dzielnicy. Tuż obok nas znajduje się Rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska. Obydwie placówki znajdują się w nowoczesnym, wolnostojącym budynku z przyległym do niego przestronnym ogrodem i placem zabaw. Jest to miejsce wyjątkowe, pełne zieleni i bezpieczne dla dzieci.


Kładziemy ogromny nacisk na wszechstronny rozwój dziecka i program zdrowego żywienia. Dostosowujemy się do potrzeb naszej międzynarodowej społeczności i staramy się optymalnie przygotować naszych podopiecznych do dalszej nauki w szkole podstawowej w systemie brytyjskim. Dążymy do tego, aby dzieci lubiły naukę, miały motywację do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy, a język angielski traktowały jako naturalny język.


Realizujemy brytyjską podstawę programową zgodną z National Curriculum for England w oparciu o ramy edukacyjne EYFS – The Early Years Foundation Stage, który jest programem ustawowym w Wielkiej Brytanii. Jest on podzielony na siedem obszarów, które zapewniają dzieciom (zarówno w przedszkolu jak i w żłobku) najważniejszą wiedzę i umiejętności, przy jednoczesnym budowaniu pozytywnego podejścia do nauki. Dla chętnych umożliwiamy naukę języka polskiego według polskiej podstawy programowej. Do naszego NURSERY przyjmowane są dzieci od 1 roku życia a do Centrum Early Years dzieci

od 2,5 do 6 lat.


Odwiedźcie Nas, poczujcie nie- powtarzalny klimat i życzliwą atmosferę na Radish Street. Tylko teraz istnieje możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty cenowej na cały okres edukacji w przedszkolu oraz braku wpisowego.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
1-1.tif
bottom of page