top of page
letnie warsztaty kulinarne w wilanowie (1).png

Zapraszamy do RADOSNEGO PRZEDSZKOLA!!!

Nasze RADOSNE PRZEDSZKOLE funkcjonuje na rynku wilanowskich niepublicznych placówek już od ponad 10 lat. Swoje doświadczenie i sukces budowałyśmy poprzez wieloletnią współpracę z dużymi firmami korporacyjnymi, a także lokalnymi, prywatnymi klientami z tzw. sąsiedztwa. Dzięki wysoko postawionej poprzeczce, dużym wymaganiom i standardom naszych kontrahentów oraz prywatnych odbiorców, dziś posiadamy solidny fundament wiedzy i doświadczenia.

Dlaczego my?

Kilka lat temu zastanawiałyśmy się, jak pogodzić rolę rodzica i pracownika? Jak pozwolić sobie na odrobinę wolnego czasu, bez wyrzutów sumienia, że powinniśmy go poświęcić naszym dzieciom? Dziś już wiemy!

Musimy mieć pewność, że nasze dzieci są pod dobrą, fachową opieką.

Bezpieczeństwo i troska o nie oraz ich uśmiech – to najważniejsze idee PRZEDSZKOLA.

I takie właśnie – RADOSNE PRZEDSZKOLE https://www.radosne-przedszkole.pl/– oferujemy Państwu i Waszym pociechom. Powierzając nam opiekę nad dziećmi możecie mieć pewność, że będą z nami bezpieczne, szczęśliwe i dobrze przygotowane do dalszej drogi!

Mając świadomość ogromnej odpowiedzialności, jaka spoczywa na osobach opiekujących się dziećmi, w naszym przedszkolu zatrudniamy Panie nauczycielki z odpowiednim wykształceniem i przygotowaniem pedagogicznym. Poza uprawnieniami nasze Panie mają po prostu „serce do swojej pracy”. Widać to w codziennych relacjach z Rodzicami i dziećmi oraz w ich codziennym uśmiechu. Nasze Panie Nauczycielki to osoby świadome wykonywanego zawodu, więc priorytetem dla nich zawsze są dzieci. Są „czujne” na ich potencjał: spontaniczność i niepohamowaną ciekawość świata.


Państwo – jako Rodzice – również możecie na nie liczyć. Są zawsze pomocne, chętnie służą radą czy zwykłą rozmową.


Dobierając programy i metody pracy kierujemy się zasadą wszechstronnego, zindywidualizowanego i zróżnicowanego podejścia do rozwoju dziecka. Otwarcie reagujemy na zmieniającą się rzeczywistość i ZAWSZE jesteśmy gotowe na spotkania z naszymi dziećmi: stacjonarne czy także online.


Naszym założeniem jest, aby wykorzystywane w codziennej pracy metody i nowoczesne technologie pozostawiały zarówno nauczycielowi, jak i dziecku dużą autonomię, ale jednocześnie, aby były środkiem wielopłaszczyznowej stymulacji wszelkiej aktywności dziecka.

Poza podstawą programową, do której realizacji zobowiązane jest każde przedszkole, nasza bogata oferta zajęć autorskich (https://www.radosne-przedszkole.pl/co-robimy/program-autorski , oferowanych w ramach podstawowej opłaty za przedszkole, sprawia, że dzieci w naszym przedszkolu nigdy się nie nudzą. Aktywnie spędzają czas, codziennie poznają coś nowego, własnoręcznie tworzą różnorodnymi technikami i materiałami oryginalne prace, pełne pasji i samozadowolenia. Każdy dzień, choć ma stałe moduły, jest odmienny od reszty! Dlatego dzieci są u nas radosne i ciekawe każdego kolejnego spotkania!


Choć nasza oferta zajęć jest bogata i wszechstronna, dzisiejszy rynek stwarza nam możliwość kształtowania u dzieci dodatkowych zainteresowań, pod okiem i w bezpośrednim kontakcie z fachowcami, którzy wiele lat swojego życia poświęcili zdobywaniu wiedzy i umiejętności w wybranym przez siebie kierunku. Kierując się zatem zasadą wszechstronnego rozwoju mamy dla Państwa dzieci bogatą ofertę zajęć dodatkowych, spośród których każdy znajdzie COŚ dla swojego dziecka.


Drogi Rodzicu, pozwól swojemu dziecku przeżywać te niezapomniane przedszkolne chwile wspólnie z nami!


Zapraszamy do RADOSNEGO PRZEDSZKOLA – jesteśmy dla Was!


ul. Vogla 9, 02-963 Warszawa

(+48) 664 134 620, (+48) 664 134 610Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


1-1.tif
bottom of page